• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

otservlist - 1 strony

@xAzim
A jak cię ktoś na otsie/w rl tibii przezywał i ktoś kozaczył to myślisz, że ta osoba też wejdzie na vt żeby ci powiedzieć to samo bo ty chcesz to usłyszeć?

skoro on dostaje xx emaili/wiadomości dziennie i wyobraź sobie, że 99% z nich są na ten sam temat to co by jeszcze było jakby musiał wchodzić na vt i gadać z ludźmi ponieważ jakiś milord chce porozmawiać... poza tym skoro coś napisał w emailu to po co ma sobie psuć gardło i mówić to samo na vt?

z resztą omg,.. nie wiem czemu w ogóle w tym temacie napisałem... szkoda palców na pisanie w takich tematach...
 
z resztą omg,.. nie wiem czemu w ogóle w tym temacie napisałem... szkoda palców na pisanie w takich tematach...

bo jesteś uzależniony od głupich dyskusji, dlatego jesteś stałym użytkownikiem PB boardu jak inni.
 
@up
ze mną i tak nie jest tak źle jak z innymi bo nie napisałem w pozostałych 10 tematach, które były mniej więcej na temat otservlisty :) + nie piszę też w tematach o spoofingów i innych gówienek...

p.s też tak macie, że jedyne co czasem robicie to siedzicie na PB i odświeżacie stronę :w00t::w00t::w00t:
 
Last edited:
@up
ze mną i tak nie jest tak źle jak z innymi bo nie napisałem w pozostałych 10 tematach, które były mniej więcej na temat otservlisty :) + nie piszę też w tematach o spoofingów i innych gówienek...

p.s też tak macie, że jedyne co czasem robicie to siedzicie na PB i odświeżacie stronę :w00t::w00t::w00t:

nie, ja odświeżam gdy są reklamy w tv / przerwa w grze na lol'a

smutne, że siedzisz i klikasz odśwież :(
 
@xAzim
A jak cię ktoś na otsie/w rl tibii przezywał i ktoś kozaczył to myślisz, że ta osoba też wejdzie na vt żeby ci powiedzieć to samo bo ty chcesz to usłyszeć?

skoro on dostaje xx emaili/wiadomości dziennie i wyobraź sobie, że 99% z nich są na ten sam temat to co by jeszcze było jakby musiał wchodzić na vt i gadać z ludźmi ponieważ jakiś milord chce porozmawiać... poza tym skoro coś napisał w emailu to po co ma sobie psuć gardło i mówić to samo na vt?

z resztą omg,.. nie wiem czemu w ogóle w tym temacie napisałem... szkoda palców na pisanie w takich tematach...

Gra na serwerze, a ban na liście to 2 różne rzeczy, dobra nie mam ochoty, a nawet mi się nie chcę z Tobą gadać. Jesteś kolejnym kretynem któremu "się nie chcę" udzielać, a rozpisujesz się na pół strony. Pisz co chcesz, mam wyjebane na ten temat. Idź hejtuj w innych tematach i wstawiaj sobie nad avatarem "Learning Lua & C++", jak by to kogoś interesowało(nie wiem co ludzie maja na bani, wstawiając takie dopiski).

p.s też tak macie, że jedyne co czasem robicie to siedzicie na PB i odświeżacie stronę :w00t::w00t::w00t:

To mówi samo za siebie...
 
Last edited:
ej tak wgl to chciałbym zaprezentować related pic do tego tematu

KQ90XR5.png
 
Last edited:
Idź hejtuj w innych tematach i wstawiaj sobie nad avatarem "Learning Lua & C++", jak by to kogoś interesowało(nie wiem co ludzie maja na bani, wstawiając takie dopiski).

To mówi samo za siebie...

ty bo szukam porady co ustawić sobie, bo miałem kiedyś "Największy Pajac" i myślę czy dać to, a może dać "Murzyn Lua" albo jeszcze mam "Pro Hakjer Lua" / "Napierdalam w LoL'a" / "Hehehe" / "Iks De"

???

czy zostawić "Senior Member" ? albo może jeszcze dam "***** Member" albo "Pro Member"?
 
ty bo szukam porady co ustawić sobie, bo miałem kiedyś "Największy Pajac" i myślę czy dać to, a może dać "Murzyn Lua" albo jeszcze mam "Pro Hakjer Lua" / "Napierdalam w LoL'a" / "Hehehe" / "Iks De"

???

czy zostawić "Senior Member" ? albo może jeszcze dam "***** Member" albo "Pro Member"?

Lua Zawodowiec sobie daj.
 
Back
Top