• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

otservlist - ban

Status
Not open for further replies.

dima0909

Banned User
Joined
Oct 18, 2012
Messages
271
Reaction score
0
Witam. Chcialem sie zapytac - na jakiej zasadzie banują na otservlist ?

Wpisałem zamiast nazwe serwera to coś takiego "START 07.12.2012" i podejrzewam że za to ban dostałem...
A 2 sprawa że to do przesady bo aż 1 miesiąc za głupią nazwę ? ;/
A dedyk jednak trzeba opłacać przez miesiąc...graczy zmalało o 60%...Idzie to jakoś wyjaśnić? Przeprosić ich? Odbanować? Czy trzeba cierpliwie czekać na koniec kary?
 
Jak to nie wiesz za co? Przecież wyświetla się powód bana.
 
Ja tam dostałem powód z groźbą że moje konto adsense zostanie zbanowane, nie wiem jaki jest domyślny.
 
Kontakt jest na stronie.

Wyślij zapytanie z prośbą wyjaśnienia sytuacji a dowiesz się dlaczego zostałeś zbanowany, bądź zostaniesz odbanowany jeśli to pomyłka.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Code:
Serwer jest obecnie zbanowany! Powód banicji: Spoofing data info (Type: #1).
Serwer zostanie odbanowany po: 04/01/2013

O co chodzi z tym spoofingiem? Czy to chodzi o to że nazwałem serwer zamiast nazwą to "Start xx.xx.xx" ? O to chodzi? Czy to o co innego chodzi?

bana dostalem na domene no-ip czy też na IP internetowe? Jak to dziala?
 
Chodzi bardziej o sztuczne nabijanie liczby graczy wzwyż.
 
Chodzi bardziej o sztuczne nabijanie liczby graczy wzwyż.
napewno nic takiego....napewno o to tu chodzi?
jak to z nimi wyjasnic? w jakim jezyku pisac do nich? angielski?

nie umiem takich cudów robić ..jedyne co zrobilem nie uczciwie to zamiast nazwy serwera wpisalem "Start+data"
 
napewno nic takiego....napewno o to tu chodzi?
jak to z nimi wyjasnic? w jakim jezyku pisac do nich? angielski?

nie umiem takich cudów robić ..jedyne co zrobilem nie uczciwie to zamiast nazwy serwera wpisalem "Start+data"

ciekawie się czyta gdy ktoś kompletnie nowy został skrzywdzony przez xinna :D

W języku polskim zapewne, bo sam administrator umie się nim posługiwać, na stronie masz tam 'kontakt'

a spoofing, to chodzi, że stucznie nabijasz graczy sobie, według xinna jego system automatycznie banuje jeśli NOWO dodany server nagle odnotuje zaskakujący wzrost graczy, ma to niby zapobiegać by nie robili ludzie sobie takich rzeczy na 1 dzień tzn ktoś dodaje server --> xinna nie ma --> jebnie spoofa i przez pare godzin jest na topie

chyba, niewiem jak to jest z systemem ale z zawiłych tłumaczeń xinna tyle zrozumiałem
 
kurde co to za kretyn jest...przez niego teraz mi kasa przepada na dedyku...jak mam niby inaczej rozreklamowac ots skoro otservlist jest najczesciej odwiedzana witryną z listą ots...
a przysiegam że nawet nie interesowalem sie nigdy spoofingiem a co dopiero zeby to robic..
 
Last edited:
@dON:
ja nie wiem, Ty albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem albo specjalnie trollujesz czesc forum w ktorej jestes Community Managerem, zreszta w temacie obok dalej nie odpowiedziales wywolany do tablicy... jezeli chcesz dalej rozmawiac o otservlist, jest juz do tego jeden temat...

@emblemat:
to o czym napisales to zaledwie ulamek mechanizmow na otservlist... zreszta w stosunku do tego, co stosowane bylo 2 lata temu, obecne mechanizmy sa znacznie bardziej zlozone, skuteczne i user-friendly (serwery, ktorych system nie jest do konca pewien, sa oznaczane do manualnego sprawdzenia)... tutaj ten serwer po prostu zliczal graczy na xlogu... co ciekawe, zaoferowalem mu mozliwosc odbanowania jak naprawi u siebie oba problemy (bo serwer niszowy i mogl chlopak nie wiedziec) jednak po tym poscie wyzej... no sorry :D badz tu dobry...

@dima:
no swietnie, opierasz swoj biznes o reklame na jednej stronie i w dodatku nie przeczytales krotkich zasad (ktore znajduja sie ROWNIEZ nad przyciskiem dodaj serwer?)... i jeszcze flamujesz za swoja nieudolnosc? no po prostu przedsiebiorca pelna geba :D
 
co ciekawe, zaoferowalem mu mozliwosc odbanowania jak naprawi u siebie oba problemy

nie otrzymalem takich informacji...ponadto nawet nie rozumiem o jakich bledach mowa..


Code:
Na liście otservlist.org nie akceptujemy serwerów, które modyfikują i zawyżają wysyłane do nas informacje na temat ilości grających u nich graczy, długości uruchomienia serwera (uptime) oraz rekordu graczy. W wielu przypadkach nasze mechanizmy wykrywania oszustów od razu zbanują taki serwer - również adres IP.

Zabronione jest również dodawanie tzw. Login Serwerów (serwerów sumujących ilość graczy z kilku innych serwerów OTS) oraz wliczanie wylogowanych graczy (np. na trainerach na polach non-logout zone) do łącznej ilości graczy online.

Serwery nie przestrzegające naszych minimalnych zasad będą banowane na okres 30 dni

Ktore z powyzszych naruszylem?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top