• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

otservlist - ban

dima0909

Banned User
Joined
Oct 18, 2012
Messages
271
Reaction score
0
Nie wiem o co chodzi z tym otservlist...naprawdę...

Kilka tygodni wstecz dostałem bana rzekomo za jakiś spoofing...
No więc odczekałem miesiąc i ban zniknął (a w międzyczasie załatwiłem zupełnie inny silnik+source, dodałem wszystko co chciał xinn..)
Odpalam OTS - po 20 sekundach został zbanowany:
Serwer jest obecnie zbanowany! Powód banicji: Spoofing data info (#mr).
Serwer zostanie odbanowany po: 06/02/2013

A nawet nikt nie zdążył się zalogować na serwer...
Więc o co tu chodzi?
Wszystko pododawałem..specjalnie source załatwiłem + znajomy mi pomógł zrobić to wszystko żeby xinn nie dawał bany...

Po raz drugi z niewiadomych przyczyn zostałem zbanowany...
A kontakt z kimś z otservlist jest do dupy...bo i tak nikt nie odpisuje na e-maile...
(dodam że na tym samym silniku stoi kilka innych otsów, identyczne source, kompilacja itd i wcale nie dostają banów, a mój 2 x z kolei mimo że przedtym był inny silnik niż obecnie). To poprostu kpina jakaś...
 
Last edited:
Również zrobiłem 2 tematy na forum listy pisałem 2 maile z prośbą o kontakt telefoniczny i nic... bana mam za nic ...
 
Mogłeś dostać auto-ban napisz e-mail do xinna i poczekaj na pewno odpiszę i wyjaśnicie sprawę.
 
Mogłeś dostać auto-ban napisz e-mail do xinna i poczekaj na pewno odpiszę i wyjaśnicie sprawę.
być może...ale to w takim razie to jakiś nie bardzo ten system jest...że banuje sam z siebie a żeby odbanować to trzeba pisać, pisać i pisać...a i tak prawdopodobnie xinn nic z tym nie zrobi , bo po co jak ma swoje otsy i na co mu konkurencja...
 
Zmień rozumowanie ma swoje ots i co z tego? po co mu lista bez serverów? A tym bardziej z tego co widzę nie stanowisz konkurencji wobec hexany czy classica.
System tak ma działać by wychwycił spooferów być może twój ban to błąd ale najlepiej jak Ci to napiszę xinn.
 
Zmień rozumowanie ma swoje ots i co z tego? po co mu lista bez serverów? A tym bardziej z tego co widzę nie stanowisz konkurencji wobec hexany czy classica.
System tak ma działać by wychwycił spooferów być może twój ban to błąd ale najlepiej jak Ci to napiszę xinn.
z tym że on wogóle nie odpisuje...
nie tylko mi bo też użytkownikowi co napisał 2 post w tym temacie..
 
widocznie człowiek ma życie
jego lista? jego.
alee aaleee temacik trzeba założyć, rutyna polish boardu "pomocy nie dziaua mi skCrypt", "zbanowali mi otsa, co teraz!?" i tak na okrągło...
jak to lanceq pisał, chcecie hajsu, wypierdalać do pracy
 
Last edited:
Takie przydatne te listy jak dodanie manarun na rl tibie. Jedynie te otslist.eu z tych list moze jeszcze ktos odwiedza bo reszta to gówno wielkie, które nie wiem po co jeszcze jest włączone.
 
#mr - ten komentarz oznacza bana na użytkonika bo jego ksywce, ja niegdyś i dalej mam, tx :)
I to sam autobot banuje, nie ma zmiłuj :DDD
 
być może...ale to w takim razie to jakiś nie bardzo ten system jest...że banuje sam z siebie a żeby odbanować to trzeba pisać, pisać i pisać...a i tak prawdopodobnie xinn nic z tym nie zrobi , bo po co jak ma swoje otsy i na co mu konkurencja...

Nawet udawac nie umiesz
 
Teraz dopiero sobie zdaję sprawę i widzę jacy wy wszyscy od tej listy jesteście uzależnieni.

Ja z otslisty korzystałem tylko na samym początku mojej kariery grania w otsy. Potem nie widziałem w tych listach nic przydatnego bo mniej więcej wiedziałem jakie są otsy, kiedy startują itp. Poza tym istnieje wiele innych sposobów na reklamę serwera.

Uzależnienie się leczy... Może właśnie takim banem na liście?
 
Teraz dopiero sobie zdaję sprawę i widzę jacy wy wszyscy od tej listy jesteście uzależnieni.

Ja z otslisty korzystałem tylko na samym początku mojej kariery grania w otsy. Potem nie widziałem w tych listach nic przydatnego bo mniej więcej wiedziałem jakie są otsy, kiedy startują itp. Poza tym istnieje wiele innych sposobów na reklamę serwera.

Uzależnienie się leczy... Może właśnie takim banem na liście?


Popatrz na otsy zbanowane a na otsy istniejące na liście. Teraz dostajesz bana u xinna i codziennie spada ilosc graczy, taka jest prawda, a jego listę odwiedza w chuj ludzi nie tylko z polski.

Wg ciebie uzależnieniem jest dodanie otsa na liste? lecz się.
 
Uwaga, bluzgam.

Ja pierd$#ę, czy na tym forum od pewnego czasu siedzą same dzieciaki, które na przerwie w gimnazjum usłyszały, że na serwerach można zarobić?

Więcej niż połowa tematów dotyczy albo zarobków, albo banów. Generalnie współczuję Xinnowi zabawy z takimi ludźmi. Wystarczy trochę pomyśleć przez ile maili musi się przebić każdego dnia, żeby w końcu zobaczyć, że Twój ukochany serwer został przypadkowo zbanowany, nic nie jest nie zawodne. Także pomyśl następnym razem i cierpliwie poczekaj.

Cieszcie się, że macie w ogóle możliwość publikacji tam serwera. To jego serwis i to on robi z nią co mu się podoba.
 
Back
Top