• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

otservlist - kontakt

Status
Not open for further replies.

dima0909

Banned User
Joined
Oct 18, 2012
Messages
271
Reaction score
0
W jaki sposób można się skontaktować z kimś (z adminów) z otservlist.org?
3 dni temu wysłałem wiadomość, wczoraj kolejną, dzis następną....nikt mi nie odpisał ani razu...
Jest jakaś inna możliwość kontaktu z nimi?

EDIT:

nie interesuje mnie Xinn, jest ktoś inny na tym portalu oprócz 'Xinn' ?
 
Last edited:
Xinn mi zbanował moje evo x99999999, nie odpisuje na email, co mam zrobić ?
 
Last edited:
mi tez nie odpisuje ponadto juz sie o cos obrazil i nawet nie chce mnie odbanowac..heh. nie rozumiem takiego zachowania obslugi otserv...nie wiem o co tu chodzi...ban praktycznie za free + brak jakiej kolwiek wyrozumialosci z ich strony
 
mi tez nie odpisuje ponadto juz sie o cos obrazil i nawet nie chce mnie odbanowac..heh. nie rozumiem takiego zachowania obslugi otserv...nie wiem o co tu chodzi...ban praktycznie za free + brak jakiej kolwiek wyrozumialosci z ich strony
Hmm, skoro go zwyzywałeś od kretynów i idiotów to się nie dziw, że Ci teraz nie odpisuje.

@down
Last edited by dima0909; Yesterday at 20:26.
Tak, tak, tylko od kretynów ^_^
 
Last edited:
tylko od kretynow ;p
no sory...ale zamiast byc wyrozumialym i wytlumaczyc to daje bana za byle co ... jakbym niewiadomo jakie przewinienie zrobil...a blad polegal tylko na tym ze afkujace osoby byly zaliczane do players online (bo nie powinny)...
jako poczatkujacy uzytkownik otservlist nie wiedzialem tego a w tym miniregulaminie bylo tylko wspomniane o nie dodawaniu zlych danych serwera itd, nie oszukiwac inaczej mowiac...wiec tamtego nie naruszylem...wiec to troche nie halo dawac bana za cos czego nie ma w regulaminie..a teraz ignorowac wiadomosci PW i nie wyrazac checi do naprawienia zaistnialej sytuacji...
dla mnie to jakas masakra jest...nie chce nikomu ublizac ale zastanawiam sie nad powagą i wiekiem tego administratora...otservlist..
 
dobra dobra, nie wiem kim jestes ale koniec trollowania, maila dostales, w regulaminie wszystko jest + jako smaczek Registered: 29/10/2008 16:39:02...

przynajmniej jak trollujesz to bys nowe konto na otservlist zalozyl...
 
tylko od kretynow ;p
no sory...ale zamiast byc wyrozumialym i wytlumaczyc to daje bana za byle co ... jakbym niewiadomo jakie przewinienie zrobil...a blad polegal tylko na tym ze afkujace osoby byly zaliczane do players online (bo nie powinny)...
jako poczatkujacy uzytkownik otservlist nie wiedzialem tego a w tym miniregulaminie bylo tylko wspomniane o nie dodawaniu zlych danych serwera itd, nie oszukiwac inaczej mowiac...wiec tamtego nie naruszylem...wiec to troche nie halo dawac bana za cos czego nie ma w regulaminie..a teraz ignorowac wiadomosci PW i nie wyrazac checi do naprawienia zaistnialej sytuacji...
dla mnie to jakas masakra jest...nie chce nikomu ublizac ale zastanawiam sie nad powagą i wiekiem tego administratora...otservlist..

Umiejętne czytanie ze zrozumieniem się kłania. Podczas dodawania serwera wyświetlił Ci się regulamin w którym wszystko było uwzględnione, więc nie udawaj teraz pokrzywdzonego tylko odczekaj łaskawie czas do zejścia bana i postaraj się w przyszłości nie popełniać tych samych błędów.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
dobra dobra, nie wiem kim jestes ale koniec trollowania, maila dostales, w regulaminie wszystko jest + jako smaczek Registered: 29/10/2008 16:39:02...

przynajmniej jak trollujesz to bys nowe konto na otservlist zalozyl...

Tak jakby nie było widać sztuczności w tym temacie a ta data mnie tylko w tym utwierdziła. Akurat jakiś total nieogar który nie rozumie prostego regulaminu otservlist wiedział żeby napisać na PB gdzie kilku elitarnych egowybujałych użytkowników o różnych rangach usilnie próbuje zniszczyć Twoją reputację hahahaha

@szeryf który skasował mój post
Proszę u wysłanie mi punktu regulaminu na podstawie którego skasowaliście mój post bo był on nawiązaniem do treści postu trolla który założył ten temat i takie działanie po tajniaku i eliminowanie niewygodnych wpisów jest słabe. Widzę że na PB władzę mają chłopaki którzy lubią dzielić użytkowników na swoich i obcych:D Myślę że na podstawie screenów które robię główni administratorzy zwrócą Wam chociaż uwagę bo zapewne zbyt dobrze ze sobą żyjecie żeby Wam odebrali rangę:) Myślę że odnaleźlibyście się chłopaki w poprzednim systemie na najwyższych szczeblach władzy bo ona podejmowała podobne działania. Olejmy niewygodne argumenty uciszmy niewygodnych i intoksynujmy umysł ludu własną prawdą.
 
A wy nadal bronicie xinna z jego śmiesznym regulaminem?
 
dla mnie to jest żałosne...karać nowych użytkowników...nie odpisywać na PW i e-maile a jedynie "publicznie" tzw dla rozegrania "sceny" .... wypisując przy tym różne obrażliwe zwroty a znowuż obrażać się jak ktoś napisze to samo w drodze odpowiedzi ;>
i naprawdę jestem zdziwiony tym że mimo takiego charakteru takie osoby mają taki portal jak otservlist.....witryna udana...czego nie powiem o obsłudze...

@edit

do wszystkich "mądrych" up - w domu też do was się zwracają typu "trollu chodź na obiad" ? jesteście żałośni...

@topic

czy jest ktoś z otservlist - normalny? oprócz tego xinna ? z kim można porozmawiać ? czy tylko xinn tam urzęduje?
 
Petycje pisemne oraz skargi możesz nadal kierować drogą mailową, ale uwierz mi, że teraz za dużo ci to nie przyniesie. Jedynie radzę, ci poczekać sobie do skończenia banu, który otrzymałeś i ponownie zajęcie się serwerem na nowo.
 
dla mnie to jest żałosne...karać nowych użytkowników...nie odpisywać na PW i e-maile a jedynie "publicznie" tzw dla rozegrania "sceny" .... wypisując przy tym różne obrażliwe zwroty a znowuż obrażać się jak ktoś napisze to samo w drodze odpowiedzi ;>
i naprawdę jestem zdziwiony tym że mimo takiego charakteru takie osoby mają taki portal jak otservlist.....witryna udana...czego nie powiem o obsłudze...

@edit

do wszystkich "mądrych" up - w domu też do was się zwracają typu "trollu chodź na obiad" ? jesteście żałośni...

@topic

czy jest ktoś z otservlist - normalny? oprócz tego xinna ? z kim można porozmawiać ? czy tylko xinn tam urzęduje?

O kurdę trolling na PB widzę że się ma dobrze i rozwija konkret. Ponoć jesteś nowy i nic nie ogarniasz ale widzę że już wiesz wszystko o klimacie PB. Do mnie się nie zwracają per trollu bo nie trolluje:)

Napisz coś więcej o tym byciu nowym i posiadaniu konta z 2008 roku bo widzę że masz coś długi okres adaptacyjny:D
 
Napisz coś więcej o tym byciu nowym i posiadaniu konta z 2008 roku bo widzę że masz coś długi okres adaptacyjny:D

pierwszy noob ots zalozylem w 2008 roku, nie gralem w tą gre 5 lat i o to ponownie jestem. Cos jeszcze?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top