• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTSHost.org - Nowy Hosting!

Wiele serwerów ma bana u xinna oraz Vestia bierze 2000 typa(nie że cały czas online ale tak około tak chyba z dziennie gra 2000 stałych graczy) czyli gdyby upadła i by się podzielili po 200 osób na różne serwery to mielibyśmy dodaktowo 10 serwerów z liczbą online 200+

Przecież vestia ma spoofa1!!1!!11111!! :((((

P.S
Obecnie 900 graczy jest Online - 935 z nich jest aktywnych, 0 jest AFK.
 
Za parę dni dodam dużo lepszą reklamę, mam nadzieję że ktoś się skusi,
mam te wtyki :)
 
Wszystko działa przecież, może czasami jest przeciążenie lekkie, ale to nic ;)
 
Ogólnie zostały wprowadzone zmiany, widoczne w 1 poście - od teraz dajemy 55% dla klienta + bonusową premie, vuala _ :)
Zmiany wprowadzone w zakladce Oferta. Pozdrawiam :)
 
Umarłem czytając newsa z ich strony, a maszynk 1 GB ramu kozak :D

OtsHost.org � Archiwum bloga � Podania & Support

Witajcie moi drodzy, wszystkie podania, pytania mailowe będą sprawdzane od teraz do 42h! Działamy w lokalnych innych biznesach, dlatego wasz czas pytania może się przedłużyć.

Regards, OTSHost.ORG

Macie tutaj kontakt z prawdziwym biznesmenem nie lekceważyć go!
 
Last edited:
Ty na poważnie masz czelność cytować moją wypowiedź?

Tak bawiłem się CMS-ami by poznać je od środka jakieś 4 lat temu, wtedy używałem wszystkich dostępnych na rynku CMS-ów żeby poznać lepiej PHP, co ja umiem robić nie muszę Ci tego pokazywać, a Ty dalej żyjesz w przekonaniu że coś na tym zarobisz.

A jak nie masz czasu, to po co zaczynasz "tworzyć" takie gówniane "projekty", Ty nazwałeś to PROJEKTEM, dla mnie jest to zwykłe ścierwo.


Umarłem czytając newsa z ich strony, a maszynk 1 GB ramu kozak :D

OtsHost.org � Archiwum bloga � Podania & Support


Macie tutaj kontakt z prawdziwym biznesmenem nie lekceważyć go!


potar ciśnie kogoś o_O, zawsze taki przykładny, nigdy nawet na lol'u nie dostał ostrzeżenia, na otlandzie pewnie też nigdy, a tu nagle hejt leci a leci xd, czyżby tak chcesz pierdolnąć na końcówkę przed wyjazdem do UK czy cie juz wkurwia czekanie na wyniki z matur?xd
 
Umarłem czytając newsa z ich strony, a maszynk 1 GB ramu kozak :D

OtsHost.org � Archiwum bloga � Podania & Support



Macie tutaj kontakt z prawdziwym biznesmenem nie lekceważyć go!

Lepiej 1GB ramu na pierwszej maszynce do disla, niż 256MB - ot, tak
jak to się mówi Potar słabi niestety giną w stadzie, a ty się do nich zaliczasz,
lubisz nieźle mi cisnąć, na tym znasz się biegle jak to pięknie Peja nawinął :)
 
Nikomu nie cisnę, stwierdzam fakt, racja trzeba od czegoś zacząć ale 1GB ramu to nie odpalisz nawet map 40MB a Ty chcesz mieć jeszcze z tego zyski, gdzie Don oferuje darmowy hosting dla non profitowych serwerów a Cuddi 50/50 za maszyny w HOSTEAMIE bądź przedstawi Ci dobrą indywidualną ofertę a Ty wchodzisz na pb oferując usługę nie prowadząc DG i chcesz zarabiać na dzieciakach, tak się nie robi trochę szacunku, piszesz metaforycznie że słabi giną w stadzie, co Ty masz człowieku z głową ja jestem zwykłym użytkownikiem jak każdy, nie oferuję usług nie prowadząc przy tym działalności i oferując gówna jak Ty, z innej strony skąd Ty możesz o mnie cokolwiek wiedzieć jak zerwałeś się z choinki i oferujesz hosting na PB, gdzie masz tu doczynienia ze studentami bądź tymi którzy ukończyli już naukę, a także z ludźmi prowadzącymi działalności gospodarcze w segmencie rynku jakim jest IT, mające coś do zaoferowania, ktoś kto miał chociaż plan marketingowy a nie kupił domenę zaoferował gówniany produkt dopiero zaczyna kupować maszyny i tworzyć markę, prawdziwe projekty najpierw powstają w "Szopie", układają plan marketingowy kreują nazwę i markę, kupują maszyny, dopiero po tym wszystkim oferują swoje usługi i dodatkowo cały czas pracują nad swoją reputacją i oferują usługi na najwyższym poziomie, a Ty jestes no name który wbił na forum bez pomysłu, to tyle co mam do powiedzenia.

Jak Ty nie odróżniasz prostej wypowiedzi i nie bierzesz do siebie żadnej krytyki biorąc to za "ciśnięcie" a masz się za kogoś kto chce nam zaoferować produkt, to się kompletnie nie nadajesz do prowadzenia jak Ty to nazwałeś "biznesu".
 
Last edited:
Nikomu nie cisnę, stwierdzam fakt, racja trzeba od czegoś zacząć ale 1GB ramu to nie odpalisz nawet map 40MB a Ty chcesz mieć jeszcze z tego zyski, gdzie Don oferuje darmowy hosting dla non profitowych serwerów a Cuddi 50/50 za maszyny w HOSTEAMIE bądź przedstawi Ci dobrą indywidualną ofertę a Ty wchodzisz na pb oferując usługę nie prowadząc DG i chcesz zarabiać na dzieciakach, tak się nie robi trochę szacunku, piszesz metaforycznie że słabi giną w stadzie, co Ty masz człowieku z głową ja jestem zwykłym użytkownikiem jak każdy, nie oferuję usług nie prowadząc przy tym działalności i oferując gówna jak Ty, z innej strony skąd Ty możesz o mnie cokolwiek wiedzieć jak zerwałeś się z choinki i oferujesz hosting na PB, gdzie masz tu doczynienia ze studentami bądź tymi którzy ukończyli już naukę, a także z ludźmi prowadzącymi działalności gospodarcze w segmencie rynku jakim jest IT, mające coś do zaoferowania, ktoś kto miał chociaż plan marketingowy a nie kupił domenę zaoferował gówniany produkt dopiero zaczyna kupować maszyny i tworzyć markę, prawdziwe projekty najpierw powstają w "Szopie", układają plan marketingowy kreują nazwę i markę, kupują maszyny, dopiero po tym wszystkim oferują swoje usługi i dodatkowo cały czas pracują nad swoją reputacją i oferują usługi na najwyższym poziomie, a Ty jestes no name który wbił na forum bez pomysłu, to tyle co mam do powiedzenia.

Jak Ty nie odróżniasz prostej wypowiedzi i nie bierzesz do siebie żadnej krytyki biorąc to za "ciśnięcie" a masz się za kogoś kto chce nam zaoferować produkt, to się kompletnie nie nadajesz do prowadzenia jak Ty to nazwałeś "biznesu".

Słuchaj - możesz się uważać za kogo chcesz, za studenciaka co gra w Tibię lub lola,
mnie to nie interesuje - jeżeli twierdzisz że nie mam nic do zaoferowania to masz pusto w głowie i tyle.
Po drugie mam na to plany, jestem marketingowcem, znam się na rzeczy a ty nic o mnie nie wiesz.

Ja tez mogę udawać studenciaka tu na forum i zgrywać jak ty kozaka, ale nie zgrywam przedstawiłem swoją realną ofertę, mam cie gdzieś. W 2010 r prowadziłem hosting ze serwerami gier, nadal mi powiesz że się nie znam i nie nadaje się do biznesu, cu?

OK. To na tyle i nie chce żeby to wyglądało jako offtopic.
W następnych tygodniach raczej wezmę się za zbudowanie nowej strony,
na nowym lepszym silniku, może być _typowa Joomla, byle co i fajny szablon - jak niegdyś...
jeżeli ktoś ma ciekawą propozycję co mozna byloby tu zmienic i dodać proszę pisać każdy pomysł zrealizuje.

Pozdro!
 
Szczerze mówiąc, Lion94, to na stronie oferujesz od 2-4 rdzeni na serwer, a masz dokładnie jeden. No i nie wiem jak, a już sie trzeci dzień zastanawiam.
Tego VPSa to chyba za darmo dostałeś, bo idąc najniższy kosztem to w kimsufi za 50 zł już daja dwa GB RAM. Ja na kilku serwerach na których stoi cały mój DDG Hosting mam łącznie 64 GB RAM (na palcach jednej ręki można serwery liczyć), z czego 16 GB w Hosteam co kosztuje więcej niż cała reszta (powiedzmy 1k zł miesięcznie). Zdziwiłem się, że ktoś w ogóle odpala jakiś hosting, bo u mnie liczba klientów systematycznie spada i to ma związek z ogólną depresją Tibii. Nie mam zamiaru kręcić wałków długich jak dziadowski bicz, żeby klientów pozyskać. Zbiłem ceny 50% i dużo większego zainteresowania nie ma - nawet ludzie się dziwią, czemu im liczy tylko połowę i ich informuję, że nowe ceny.

Ten temat miałem usunąć, bo bardzo do tego działu nie pasuje, ale z ciekawości zostawiłem aby zobaczyć co tu się nie wymyśliło. W sumie to można by go zostawić, bo ta "oferta" jest tak genialna, że... prawie nie jak oferta.
 
Szczerze mówiąc, Lion94, to na stronie oferujesz od 2-4 rdzeni na serwer, a masz dokładnie jeden. No i nie wiem jak, a już sie trzeci dzień zastanawiam.
Tego VPSa to chyba za darmo dostałeś, bo idąc najniższy kosztem to w kimsufi za 50 zł już daja dwa GB RAM. Ja na kilku serwerach na których stoi cały mój DDG Hosting mam łącznie 56 GB RAM (na palcach jednej ręki można serwery liczyć), z czego 16 GB w Hosteam co kosztuje więcej niż cała reszta (powiedzmy 1k zł miesięcznie). Zdziwiłem się, że ktoś w ogóle odpala jakiś hosting, bo u mnie liczba klientów systematycznie spada i to ma związek z ogólną depresją Tibii. Nie mam zamiaru kręcić wałków długich jak dziadowski bicz, żeby klientów pozyskać. Zbiłem ceny 50% i dużo większego zainteresowania nie ma - nawet ludzie się dziwią, czemu im liczy tylko połowę i ich informuję, że nowe ceny.

Ten temat miałem usunąć, bo bardzo do tego działu nie pasuje, ale z ciekawości zostawiłem aby zobaczyć co tu się nie wymyśliło. W sumie to można by go zostawić, bo ta "oferta" jest tak genialna, że... prawie nie jak oferta.

dd nie zamykaj, ani nie kasuj bo wyjdzie znowu na to, że grono moderatorów trzyma monopol na serverownie czy tam inne bzdety i nie daje się innym wybić, ogranićzając ich na forum poprzez wykorzystanie uprawnień do eliminowania konkurencji xd

hmm do pierwszej części Twojej wypowiedzi dd, to zawsze jestem ciekawy - ile z tego pb shitu czytasz i rozkminiasz, bo to teraz robi mi się przyko, że np. przypadkiem przeczytasz cały mój post i to co dla beki pisałem i że masz rozkminy xd

tak z ciekawości dd, jesteś na jakimś wyższym stanowisku kierowniczym czy jakimś it "zresetuj komputer w firmie i zgarnij hajs", bo trochę zastanawia, że masz czas i chęci by przeglądać ten PB shit na bieżąco ;p


Lepiej 1GB ramu na pierwszej maszynce do disla, niż 256MB - ot, tak
jak to się mówi Potar słabi niestety giną w stadzie, a ty się do nich zaliczasz,
lubisz nieźle mi cisnąć, na tym znasz się biegle jak to pięknie Peja nawinął :)

peje cytujesz, no naprawdę, weź człowieku, jeszcze ten cytat gówno wnosi

tak, to jest grupowy zamach, aka akcja zorganizowana przez zorganizowaną grupę polish board flejmerów (spotkaliśmy się na tajnym spotakniu w nieśrodek 32 i dokładnie zaplanowaliśmy kto jaki post da, żeby cie konkretnie zniszczyć...

a prawda jest taka, że każdy z nas nie lubi takich "cwaniaczków" jak ty, zwłaszcza, że jesteś hmm nawet trudno mi to określić, ale poprostu ofermą i nieudacznikiem, takim newbie cwaniaczkiem, ale bez talentu
 
Szczerze mówiąc, Lion94, to na stronie oferujesz od 2-4 rdzeni na serwer, a masz dokładnie jeden. No i nie wiem jak, a już sie trzeci dzień zastanawiam.
Tego VPSa to chyba za darmo dostałeś, bo idąc najniższy kosztem to w kimsufi za 50 zł już daja dwa GB RAM. Ja na kilku serwerach na których stoi cały mój DDG Hosting mam łącznie 64 GB RAM (na palcach jednej ręki można serwery liczyć), z czego 16 GB w Hosteam co kosztuje więcej niż cała reszta (powiedzmy 1k zł miesięcznie). Zdziwiłem się, że ktoś w ogóle odpala jakiś hosting, bo u mnie liczba klientów systematycznie spada i to ma związek z ogólną depresją Tibii. Nie mam zamiaru kręcić wałków długich jak dziadowski bicz, żeby klientów pozyskać. Zbiłem ceny 50% i dużo większego zainteresowania nie ma - nawet ludzie się dziwią, czemu im liczy tylko połowę i ich informuję, że nowe ceny.

Ten temat miałem usunąć, bo bardzo do tego działu nie pasuje, ale z ciekawości zostawiłem aby zobaczyć co tu się nie wymyśliło. W sumie to można by go zostawić, bo ta "oferta" jest tak genialna, że... prawie nie jak oferta.

Słuchaj DonDaniello, wstawiłem tylko na dowód że mamy jakąkolwiek maszynę,
oczywiście 2-4 rdzenia do procesorów AMD Dual, lub Intel i3 będziemy odpalać ale to wkrótce,
każdy może być w czymś lepszym. Wcale nie uważam się tu nie zawiadomo kogo,
przykro mi że wielu z was twierdzi że to nie realna oferta... Takie czasy.

@Iranimes:
nie wiem kto ty jesteś - ale słowa krytyki zachowaj sam dla siebie :)
 
Protip:
Usuń zdjęcie htopa "na dowód" (daje -10 do prestiżu), a zamiast tego dopieść opisy usług i jakieś normalne zasady (+20 do prestiiżu). Kalkulacja wyjdzie Ci na łącznie +30!
 
Protip:
Usuń zdjęcie htopa "na dowód" (daje -10 do prestiżu), a zamiast tego dopieść opisy usług i jakieś normalne zasady (+20 do prestiiżu). Kalkulacja wyjdzie Ci na łącznie +30!

jak idziesz do sklepu to szukasz na metce ile ma bonusa do stylu?xD
 
Wpłać 25 EUR (25 EUR to minimum wpłaty) na https://www.lunacloud.com/ wynajmij na kilka godzin 96GB RAM / 8 CORE / 2TB HDD Zrzuć zdjęcie htopa + 50 do prestiżu.

Albo wpłać mi 20zł to Ci go udostępnie na godzine. + 70 do prestiżu. (20 gratis bo od Potar-a).

Zrób to co Don napisał i masz łącznie +100 do prestiżu (jak już gramy w biznesowego RPGa) :D
 
Last edited:
3QdViKz.jpg


Nie żebym coś miała do amerykańskich serwerowni ale cały DC to jakiś krzak :p
 
Back
Top