• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OtsList.com.pl - Update wprowadzony sprawdź co zmienilismy.

pqnik

New Member
Joined
Dec 29, 2009
Messages
44
Reaction score
0

Witajcie!

Z radością informuję, że powstała nowa OtsLista ! Mamy nadzieję, że przypadnie wam do gustu i będziecie z niej korzystać :) Prosimy o szczere opinie oraz dawanie propozycji na jej temat.

Póki co jest tylko w Polskiej wersji językowej jednak aktualnie pracujemy nad tym aby wprowadzić wersję angielską

Zapraszam do dodawania swoich serwerów!

Dziękuję i zapraszam serdecznie,
Pqnik.
 
Last edited:
szczerze nic nowego nie ma w porównaniu z innymi listami, które mają to samo, a nawet więcej.
Layoutu nie ocenie, bo pokłóciłem się z kablem dvi i wyświetla mi obraz czarno-biały.
uptime lepiej by wyglądało Xh YYm, niż X:YY : )


w sumie nie wiem po co kolejna lista serwerów... a szczególnie pisana przez kogoś mało ogarniętego, bo raczej tylko idiota zostawia błędy w takich miejscach i oddaje "pod sąd" takie coś:
hahhahar.png

logowaniesql.png


mówiąc wprost - nie chce obrażać sera szwajcarskiego porównując go do tej listy : )

+Lista wymaga posiadania konta na forum, co jest jednoznaczne z reklamą forum = temat zostanie usunięty ;)
 
Last edited:
Graficznie mega słabo, popraw grafike(sprite ma sprzedaż), a może taka "zwyczajność" wypali.
 
Taka zwyczajność nie wypali bo? Co z tego jak listę będą znali hosterzy, jak wszyscy gracze od wieki wieków korzystają z otservlisty. Na takie coś trzeba mieć pomysł i umiejętności.
 
Nie jest zła. Mam tylko nadzieje, ze bedziesz banowal spooferów, takich jak dinera, bo takto sie zrobi syf jak na otsliscie.
 
Jak wyżej, trudno ci się będzie przebić - więc jedynie dobry pomysł może cię uratować :).
 
Spooferzy będą banowani na bieżąco jak tylko się pojawią, fakt faktem świecimy na razie pustkami ale dokładamy wszystkich starań aby się wypromować.
Mam kilka pomysłów odnośnie czegoś nowego, póki co chodzi mi po głowie pomysł taki, żeby zrobić zakładkę zapowiedzi ale jak to będzie dokładnie działać i takie szczegóły zostawiam dla kadry.
Mam już połowę angielskiej wersji wkrótce się ukaże w pełni angielska nie będzie tak jak na innych, że część rzeczy jest Polska a część Angielska + możliwość dodawania opisu w 2 językach i wyświetlanie w wybranym przez oglądającego.
 
Menu nawigacyjne - paint sux, kolorystyka - fuj, modyfikacje - brak(?).
Już odbiegając od optymalizacji i takich tam dupereli daje 2/10

Jeżeli chodzi o domene to zrobiliście jeden zasadniczy błąd, będzie problem z indeksacją w amerykańskim, niemieckim i szwedzkim googlu, trochę taki strzał w stopę, no ale jeżeli to ma być tylko dla rodaków to okej.
 
Hmmm... nie wiem po co kolejna. Przynajmniej własny szablon (żadnej zerżniętej grafiki nie widziałem) ;). Kolorystyka strasznie podobna do listy xinna, oj :)

Brakuje baardzo wielu rzeczy. Minusem jest to, że trzeba posiadać konto na forum :). Co więcej, to forum odwiedza mniej niż jeden użytkownik na godzinę. (22u/24h)

Co ode mnie... Powodzenia :).

Pozdrawiam.
 
Hmmm... nie wiem po co kolejna. Przynajmniej własny szablon (żadnej zerżniętej grafiki nie widziałem) ;). Kolorystyka strasznie podobna do listy xinna, oj :)

Brakuje baardzo wielu rzeczy. Minusem jest to, że trzeba posiadać konto na forum :). Co więcej, to forum odwiedza mniej niż jeden użytkownik na godzinę. (22u/24h)

Co ode mnie... Powodzenia :).

Pozdrawiam.


Jak już mówimy o grafice, to Twoja bardzo gryzie oczy i osobiście stylistycznie wybrałbym xinna liste - prosta, przejrzysta :)
 
Jak już mówimy o grafice, to Twoja bardzo gryzie oczy i osobiście stylistycznie wybrałbym xinna liste - prosta, przejrzysta :)
Ale też ma takie dziwne dobrane kolory - przejrzysta jest, i to się ceni, ale kolorki to sam nie wiem. Jeśli chodzi o tą stronkę, to też radziłbym jakiś inny schemacik kolorów dobrać.
 
Moim zdaniem servery powinny byc uszeregowane wedlug ilosc online bo straszny burdel sie robi ;p
 
To, że trzeba się rejestrować na forum to jest po to aby łatwo można było korzystać z naszego, że tak powiem kompleksu tj. portalu, forum i otslisty.
Po za tym, dzięki temu wkrótce ukażą się automatycznie tworzone dyskusje, które będą mogli prowadzić nawet niezarejestrowani użytkownicy.
OtsLista nie ma być dodatkiem do forum wszystko jest na jednym poziomie traktowane, staramy się połączyć wszystko w jedno.
 
Nasz grafik pracuje nad przejrzystym szablonem ;).

Fajna koncepcja, ale tak to nie zadziała. Believe me.

Pozdrawiam.
 
Hmmm... nie wiem po co kolejna. Przynajmniej własny szablon (żadnej zerżniętej grafiki nie widziałem) ;). Kolorystyka strasznie podobna do listy xinna, oj :)

Hmmm w tym, że jest w niej dużo białego? To już nikt nie może go używać? Hmm forum otland.net, też jest bardzo podobne do listy xinaa, zajebli kurwa zuodzieje jebane.

A tak na poważnie, kto jeszcze używa mysqli? Przecież to syf bez przyszłości. Ogólnie sam projekt listy jest bez przyszłości, ogółem jej autor postawił ją ogólnie bez realnej wizji przyszłościowej. Co zareklamuje na otland.net i przyszłość gotowa, szczegółowy plan, realizacja - wdrożenie do produkcji. A nie gówno które nie jest dokończone, zintegorwanie z forum... Ehhh żal :D ciekawe czy zrobił filtry przed sql injection/xss podczas czytania statusu <mysli> :D
 
Last edited:
Hmmm w tym, że jest w niej dużo białego? To już nikt nie może go używać? Hmm forum otland.net, też jest bardzo podobne do listy xinaa, zajebli kurwa zuodzieje jebane.

A tak na poważnie, kto jeszcze używa mysqli? Przecież to syf bez przyszłości.

Mam na myśli pomarańczowe linki, wygląd podstrony logowania. Zresztą, CHUJ MNIE TO. Nie napisałem tego żeby się kurwa wyżalić, a jedynie zwrócić uwagę na pewne podobieństwo. Jak chcą, to niech będzie podobne.

A co ty widzisz złego w mysqli? Co prawda sam nie używam, ale żadnych zastrzeżeń nie było poza faktem, że nie działa globalnie, a trzeba się w funkcjach odwoływać specjalnie do zmiennych.
 
Mam na myśli pomarańczowe linki, wygląd podstrony logowania. Zresztą, CHUJ MNIE TO. Nie napisałem tego żeby się kurwa wyżalić, a jedynie zwrócić uwagę na pewne podobieństwo. Jak chcą, to niech będzie podobne.
No dobra, ale najważniejsze chyba, że sam szablon nie jest podjebany na żywca, jak to polacy lubią robić :)
A co ty widzisz złego w mysqli? Co prawda sam nie używam, ale żadnych zastrzeżeń nie było poza faktem, że nie działa globalnie, a trzeba się w funkcjach odwoływać specjalnie do zmiennych.
Skoro nie używasz, to na chuja to bronisz? To syf jest przecież, wiem wiem, że na razie wszystko jest pisane z użyciem mysqli np wordpress, phpbb, vb i inne ;P, ale nadejdzie pora (w końcu) kiedy się odejdzie od tego gówna i nie będzie, żadnych trimów, escape string i innych chujstwów zanim pierdolnie zapytanie do bazy, no ale trzeba iśc z postępem i nie patrzeć na to ;D Ale najlepiej gdyby ludzie od razu uczyli się od razu pisać OOP i wiadomo, że z MVC... Nie wychodziłoby tyle dziurwaego gówna.
 
Nasz grafik pracuje nad przejrzystym szablonem ;).

Fajna koncepcja, ale tak to nie zadziała. Believe me.

Pozdrawiam.

Też bym ci lajka dał za ten post, ale tak patrzę, że tylko masz od texona, to mnie zaraz zakwalifkują do "jego grupy", tak więc sorry


#temat

fajnie, to wygląda na typowy ots,
--> download z jakiegoś forum
--> zmiana wyglądu thais
--> napisanie jakie to zajebiste
--> dodanie potwierdzenia email
--> zaspamowanie otlandu

oh yeah!

tylko raczej nie będziesz miał tak dobrego zysku na gównianej ot liście co na gównianym ots'ie...

jak już chcesz wybić z rynku xinna to chociaż zrób wrażenie bycia profesjonalnym.. ZACZNIJ OD INNEGO STYLU WYPOWIEDZI, BO JUŻ TERAZ WIDZĘ Z TYCH TWOICH POSTÓW, ŻE NIE JESTEŚ POWAŻNĄ OSOBĄ TYLKO TAKIM WAFLEM

sorry, ale naprawdę, ludzie oceniają człowieka po jego wypowiedziach (no bo jak, po avatarze?;s)
 
Back
Top