• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OtsList.com.pl - Update wprowadzony sprawdź co zmienilismy.

No dobra, ale najważniejsze chyba, że sam szablon nie jest podjebany na żywca, jak to polacy lubią robić :)

Skoro nie używasz, to na chuja to bronisz? To syf jest przecież, wiem wiem, że na razie wszystko jest pisane z użyciem mysqli np wordpress, phpbb, vb i inne ;P, ale nadejdzie pora (w końcu) kiedy się odejdzie od tego gówna i nie będzie, żadnych trimów, escape string i innych chujstwów zanim pierdolnie zapytanie do bazy, no ale trzeba iśc z postępem i nie patrzeć na to ;D Ale najlepiej gdyby ludzie od razu uczyli się od razu pisać OOP i wiadomo, że z MVC... Nie wychodziłoby tyle dziurwaego gówna.

Wszystko piszą, bo gdzieś czytałem, że wydajniejsze/lepsze od typowego mysql. Ile w tym prawdy - nie wiem, nie testowałem. Tylko, jakby nie patrzeć, każda ogarnięta osoba napisze sobie klasę do tego, która na przykład będzie generować te zapytania (vbulletin). Wiesz jak trudno jest zacząć od OOP? Dla niektórych osób to wciąż jest abstrakcja. :)
 
Ogólnie nie odpierdol takiego syfu jak na tibialist... gdzie ok 500 serverów to 1 server pod inną domeną, szata graficzna - na wzór xinna, biała przejrzysta, a najważniejsze wypierdol forever spooferów typu dinera, simson, i inne gówna, wbijam na inną otsliste patrze ooo fajny server 900 osób online, wbijam na server a tam thais depo 1 osoba, gdzie przy takiej narvi nawet przy 100 osobach 20 osób w depo, a na takiej dinerze 800 trainów zajętych a na liście pisze, że 900 online.. a ciężko kogoś spotkać na servie... Nawet przy wybiciu sie listy wypierdol te śmietniki co stawiają gówno i chcą milion graczy przez spoofa...
 
Po co ta lista jest? kto będzie na nią wchodził i skąd o niej będzie wiedział?
 
Proszę wpisać w google "otslist" albo "otsl ist" i zobaczysz pozycje ;) Gwarantuje, że nie musisz szukać długo.
 
Mam na myśli pomarańczowe linki, wygląd podstrony logowania. Zresztą, CHUJ MNIE TO. Nie napisałem tego żeby się kurwa wyżalić, a jedynie zwrócić uwagę na pewne podobieństwo. Jak chcą, to niech będzie podobne.

Zwracam godność miałeś racje dla czego są pomarańczowe linki:
Bo css podchabili z otservlisty kradzieje jedne ... ;D Chyba mi się nudzi albo szukam ofiary losu do której mogę się przypierdolić :D
Source: http://otslist.com.pl/global.lang.pl.style.css
Code:
/* Jezykowe: Inne */


/* Jezykowe: Buttony */
.pager .start{position:absolute;top:0;left:0;display:block;background: url(../../../images.otservlist.org/v2/pager_start.gif) no-repeat;width:30px;height:20px;}
.pager .prv{position:absolute;top:0;left:31px;display:block;background: url(../../../images.otservlist.org/v2/pl/pager_prv.gif) no-repeat;width:82px;height:20px;}
.pager .next{position:absolute;top:0;right:31px;display:block;background: url(../../../images.otservlist.org/v2/pl/pager_next.gif) no-repeat;width:82px;height:20px;}

/* Jezykowe: Menu Glowne */
#menulist li .mm00{background: url(images/img/en/home.png) no-repeat top left;width: 106px;}
#menulist li .mm01{background: url(images/img/en/download.png) no-repeat top left;width: 122px;}
#menulist li .mm02{background: url(images/img/en/stats.png) no-repeat top left;width: 138px;}
#menulist li .mm03{background: url(images/img/en/login.png) no-repeat top left;width: 111px;}
#menulist li .mm04{background: url(images/img/en/contact.png) no-repeat top left;width: 112px;}

Wiesz jak trudno jest zacząć od OOP? Dla niektórych osób to wciąż jest abstrakcja. :)
Guembokie wody najlepsze ;d

Proszę wpisać w google "otslist" albo "otsl ist" i zobaczysz pozycje ;) Gwarantuje, że nie musisz szukać długo.
Padosz seo :D google kuamie! I zależy to od przeglądarki i na jakim koncie jesteś zalogowany ;D
 
Last edited:
Proszę wpisać w google "otslist" albo "otsl ist" i zobaczysz pozycje ;) Gwarantuje, że nie musisz szukać długo.

Szukam i szukam i chyba moje zaspane ślepia nie są w stanie dostrzec.
#down tak już widze.
 
Last edited:
Wiesz co było by fajnym pomysłem - stworzyć do tego serwer OpenID, dla którego wolno by tworzyć jedno konto dla wielu serwerów na stronie listy. Poszukaj sobie na necie, to będziesz wiedział o co mi chodzi.
 
na tym chu)owym ciemnym niebieskim nie widac prawie napisów trzeba sobie zaznaczac zeby cos zobaczyc
 
wszystko ladnie pieknie ale nie moge otsa dodac .. Serwer już istanieje, jeżeli nie ty go dodałeś a jest twój zastosuj się do informacji zawartych w FAQ.
a otsa nie ma na liscie.. + FAQ nie dziala
 
na tym chu)owym ciemnym niebieskim nie widac prawie napisów trzeba sobie zaznaczac zeby cos zobaczyc

Jaki niebieski? ;O Jak layout jest zielony...

wszystko ladnie pieknie ale nie moge otsa dodac .. Serwer już istanieje, jeżeli nie ty go dodałeś a jest twój zastosuj się do informacji zawartych w FAQ.
a otsa nie ma na liscie.. + FAQ nie dziala

FAQ i Download - zakładki nie są jeszcze zrobione, wkrótce będą.
Najprawdopodobniej twój serwer jest wyłączony, albo źle coś uzupełniłeś - opisz na forum problem.

Dodam również, że pracujemy nad nowym layoutem :)
 
a to opera mi cos pokrecila bo na chrome jest ok. Tak to wyglada na operze
nmckzm.png
 
Mi sie podoba, a reklame właśnie już sobie zrobiłeś zakładając tu posta, więc teraz tylko z górki, ale radzę utworzyć coś co będzie Cię odróżniało od innych ot list, bo póki co nic nowego...
 
może stwórz osobny podział na rl mapki, rpg i evo lub coś takiego jak szczęśliwy traf, że nie trzeba będzie szukać, tylko kliknie się to i jakiś ots wybierze ;d
 
taki tam shit, nie wiem po co Wy robicie tyle tych otlist, przecież jedna wystarczy, a milinów tak czy inaczej z jednej marnej stronki nie zarobicie ;p. no, ale życzę powodzenia w rozwoju strony, forum i tych waszych portali :) ema
 
@Zaneria
dosyć ciekawe pomysły, myślę że w najbliższym czasie zostaną zrealizowane. Dzięki wielkie.
@boxer94
Dzięki za zgłoszenie. Naprawimy.

@Edit,
odnośnie kolorów Opery, pobrałem najnowszą Opere (Next 12.00), wszystko się zgadza tak jak w chrome jest. Więc jeżeli ktoś używa i ma błędy niech zaktualizuje przeglądarkę do najnowszej wersji.
@Edit2
Odnośnie błędu który miał Czapla_ - Błąd został już naprawiony więcej już nie powinien utrudniać dodawania serwerów.
 
Last edited:
odnośnie kolorów Opery, pobrałem najnowszą Opere (Next 12.00), wszystko się zgadza tak jak w chrome jest. Więc jeżeli ktoś używa i ma błędy niech zaktualizuje przeglądarkę do najnowszej wersji.

Nie wiem jak Wy do tego podchodzicie, ale generalnie rzecz biorąc, kiedy Tworzy się stronę www to trzeba uwzględnić nawet użytkowników starych wersji przeglądarek (nawet IE6) bo przecież tacy ciągle istnieją i jakby nie patrzeć, jest to dla Was cenny użytkownik - tudzież w takim przypadku użytkownik nie ma prawa dostosowywać się do Waszych wymagań, ale Wy do użytkownika, taka jest kolej rzeczy. Wiadomo, że starsze przeglądarki nie obsługują większości nowości nowych przeglądarek, ale wygląd (np. ten bug ze screenshoota) jest bardzo łatwy do naprawienia i nie wymaga więcej niż 5 minut, wliczając w to odnalezienie pliku i otworzenie edytora. Zresztą, gdyby człowiek, który robił ten szablon znał się na rzeczy, to miałby to na uwadze.

Jeśli chcesz sprawdzić widok swojej strony w poszczególnych wersjach przeglądarek to polecam Tobie tą stronę: Check Browser Compatibility, Cross Platform Browser Test - Browsershots
 
Fakt Samme masz w 100% rację i informuję, że błąd już został naprawiony.
Dzięki Samme za stronę do podglądu strony.
 
Back
Top