• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OtsList.com.pl - Update wprowadzony sprawdź co zmienilismy.

Mam również nadzieję że nie reklamujecie tej listy tylko tutaj, bo tutaj 99% to osoby, które jak już to tworzą serwery, a wiadomo że to gracze muszą głównie odwiedzać ots liste.
Reklamujemy wszędzie ; )
 
Reklamujemy wszędzie ; )

Ja bym reklamę zaczął trochę w innym stylu, jakaś zapowiedź startu listy itd, i w danym dniu start, na otsach się to sprawdza, to i tu powinno... Trzeba wzbudzić ciekawość wśród graczy, początek macie słaby i macie lipną opinie błędy/grafika(pożal się boże ^^)... Co do samej reklamy, to jedynie współpraca z serwerami i reklama na nich może wam pomóc, w innym przypadku nie macie na co liczyć =]
 
Ja bym reklamę zaczął trochę w innym stylu, jakaś zapowiedź startu listy itd, i w danym dniu start, na otsach się to sprawdza, to i tu powinno... Trzeba wzbudzić ciekawość wśród graczy, początek macie słaby i macie lipną opinie błędy/grafika(pożal się boże ^^)... Co do samej reklamy, to jedynie współpraca z serwerami i reklama na nich może wam pomóc, w innym przypadku nie macie na co liczyć =]

Kurwa mać pojebało? Jak ma wzbujdzić ciekawość tak zjebany a zarazem prosty skrypt - to ma działać i w pewnym stopniu funkcjonować a takie 'startupy' no są do chuja podobne... trzeba z głową ... :d
 
Kurwa mać pojebało? Jak ma wzbujdzić ciekawość tak zjebany a zarazem prosty skrypt - to ma działać i w pewnym stopniu funkcjonować a takie 'startupy' no są do chuja podobne... trzeba z głową ... :d

memy_milordzie_duzy.png


Absoluta racja :)
kto normalny by czekał aż wystartuje lista serwerów na której oczywiście gówno by było na początku..​
 
Macie racje oczywiscie. Otslista to nie jest cos jak ots ze buch i 500 graczy tylko tutaj sie caly czas rozwija próbuje przyciągnąć nowych użytkowników.
 
Kurwa mać pojebało? Jak ma wzbujdzić ciekawość tak zjebany a zarazem prosty skrypt - to ma działać i w pewnym stopniu funkcjonować a takie 'startupy' no są do chuja podobne... trzeba z głową ... :d

Jak? normalnie, zobacz ile serwisów internetowych tak robi i to działa zawsze i wszędzie... A takie "startupy" są dobre...

Kawon, nie czekać aż ruszy otlista, tylko wzbudzić jakieś zainteresowanie wśród ludzi...

pqnik i tak i tak, wszyscy tutaj wiemy, że to co robicie jest gówno warte, bo jak ktoś coś robi na odpierdol, szybko i nie estetycznie to inaczej tego nazwać nie można =]

Zresztą z kim ja gadam, same hejty, zaraz głupie komentarze do mojego posta, a sam użyłem tej metody przy demotywatorach i przez 3 miesiące i w dzień startu cieszyłem się dużą populacją.
 
Donaj ale żeś dojebał :w00t:


@TOPIC

Zmieńcie kolory ...
 
Last edited by a moderator:
pqnik i tak i tak, wszyscy tutaj wiemy, że to co robicie jest gówno warte, bo jak ktoś coś robi na odpierdol, szybko i nie estetycznie to inaczej tego nazwać nie można =]
Dobrze powiedział - jak ktoś coś zrobi na "na odpierdol, szybko i nie estetycznie" to "jest gówno warte".
Nie oceniam tego projektu, mówię ogólnie.
 
Macie racje start otslisty był zrobiony pół na odpierdol ale to dlatego, że goniły mnie terminy i start otlisty był zapowiedziany na daną datę na naszym forum.
Dlatego postanowiłem to wszystko naprawić i to jest główny powód wyłączenia otslisty.
Włączona będzie w niedziele 24 Czerwca
Zapewniam Was nie poznacie tej otslisty!
 
Macie racje start otslisty był zrobiony pół na odpierdol ale to dlatego, że goniły mnie terminy i start otlisty był zapowiedziany na daną datę na naszym forum.
Dlatego postanowiłem to wszystko naprawić i to jest główny powód wyłączenia otslisty.
Włączona będzie w niedziele 24 Czerwca
Zapewniam Was nie poznacie tej otslisty!

POZNACIE!


Nic ciekawego...
 
3 days ... :p
bum bum
EJ BI EJ BI AR YOU YOU
o test beta XDDa skad to wytrzasneles ?:D ciekawe wyglada przecietnie ;p ale i ladnie :)
 
Update forum zostało przesunięte o 1 dzień, z ważnych przyczyn osobistych. Natomiast Otslista tak jak było planowane, tak będzie zrobione.
OtsLista - update 24 czerwca
Forum - update 25 czerwca.
 
Update zostało wprowadzone!
A co w nim?
- Zupełnie nowy wygląd strony
- Rejestracja odbywa się już w otsliscie (jednak nadal rejestrując się w otsliscie rejestrujesz się w naszym portalu oraz na naszym forum)
- W pełni Polska i Angielska wersja strony:
* Każda z otslist ma w dwóch językach tylko frazy mu nas są wszystkie frazy oraz wszystkie obrazki.
- Zaawansowany system opcji wyświetlania serwerów.
* Dodany został podział na typy (Evo, Real, Naruto itp.)
- Od jutra rusza porządna kampania reklamowa na zagranicznych stronach.
- Na dniach dojdzie jeszcze system komentarzy i oceniania - nie znalazł się w tym update, ponieważ chcemy go dopracować aby nie powodował żadnych błędów.

W przypadku gdy znajdziesz jakiś błąd oraz zgłosisz go nam na e-mail: [email protected] otrzymasz punkty które będzie mógł zamienić na:
Podświetlenie, baner lub wyświetlanie w promowanych serwerach.


ZAPRASZAM DO DODAWANIA SWOICH SERWERÓW!

@squidy
Jaki prawie identyczny porównaj dokładnie. Minimalne podobieństwo. Ogólnie to grafikom ciężko jest wymyślić coś innego, niż to co już jest. Niestety grafik od którego mamy styl nie dysponował niczym innym na dana chwilę.
 
Last edited:
Wydaje mi się, że wstawianie prawie identycznego layoutu jak na otservlist.org jest złym pomysłem. Zainwestujcie w coś nowego :/
True. Mało kto lubi bliźniaki :). Ale reszta wydaje się spoko, oby cały czas do przodu.
 
Back
Top