• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Otslist problem

bunio001

New Member
Joined
Mar 7, 2018
Messages
5
Reaction score
1
Witam mam problem postawiłem ots na vps Linux i nie mogę go dodać na żadną listę ots piszę że jest offline a jest on na ACC wyświetla dobrze nie wiem co jest grane
 
Po pierwsze - używaj znaków interpunkcyjnych, przede wszystkim tak zwanego przecinka - ciężko się to czyta ;)

Po drugie, czy jest dostęp do Twojego serwera przez stronę na porcie 80? Jeśli tak, to znaczy że coś pokręciłeś z konfiguracją ots.

Jakiego serwera używasz, wersja? Co masz w configu pod ip, port, bindOnlyGlobalAddress?
 
Problem rozwiązany porty były źle ustawione ale mam pytanie jeszcze odnośnie shopa gensiora wie ktoś jak usuwać Itemy z shopa gensior 2012
 
Problem rozwiązany porty były źle ustawione ale mam pytanie jeszcze odnośnie shopa gensiora wie ktoś jak usuwać Itemy z shopa gensior 2012

Musisz wejść przez phpmyadmin do bazy danych, wybrać tabele 'z_shop_offer' i tam ręcznie usuwać itemy.
 
Back
Top