• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OTX SERWER 3 PROTOKOL 8.6 NIEDZILAJA NIEKTORE KOMENDY

Srync

New Member
Joined
Dec 24, 2017
Messages
9
Reaction score
0
Witam. Mam skompilowanego otx na debianie 8 i niedzialaja mi niektore komendy jak np: /i /s. Najbardziej zalezy mi na tworzeniu itemow. Komendy np. /t /up /down /a dzialaja. Zamienilem nawet komende /i z innego silnika ale dalej to samo. Po wpisaniu komendy nie pokazuje sie nawet zaden komunikat. Gdzies przeczytalem ze trzeba ustawic acces w account w bazie danych. Prosze o pomoc.
 
Zmieniłem i działa. Dziekuje bardzo. Nie wiedzialem do czego sluzy ten type i balem sie zmieniac. Jesli ustawil bym np 3 to komendy moglby uzywac god i gm czy zle mysle?
 
Zmieniłem i działa. Dziekuje bardzo. Nie wiedzialem do czego sluzy ten type i balem sie zmieniac. Jesli ustawil bym np 3 to komendy moglby uzywac god i gm czy zle mysle?

3 to Senior Tutor.

Tutaj cala lista:
Code:
enum AccountType_t : uint8_t {
    ACCOUNT_TYPE_NORMAL = 1,
    ACCOUNT_TYPE_TUTOR = 2,
    ACCOUNT_TYPE_SENIORTUTOR = 3,
    ACCOUNT_TYPE_GAMEMASTER = 4,
    ACCOUNT_TYPE_GOD = 5
};
 
Back
Top