• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OVH padlo

Status
Not open for further replies.
Omg nie serwery ovh, tylko plix.pl
Ogarnijcie tematy robic przez to.
(Po polsku - nie dzialalo dla osob co maja neta z Vectry itp)
 
reboot serwa i odrazu działa ;d

Ty wiesz co ty piszesz w ogóle... btw. wiesz czym się różni reebot od połączenia sieciowego? ;S

Tak swoją drogą serwery na standartowych łączach w sumie chodzą no ale nie wszystkie u mnie na netii chodzi jeden z 3 serwerów które posiadam,2 serwer chodzi tylko wtedy gdy połączę się z francuskiego ip,a trzeci na łączu premium w ogóle nie odpowiada. ^_^ Mam nadzieje, że szybko ogarną te problemy...
 
Pierdząca chyba ;]
PLIX - Polish Internet eXchange
90% loss na ovh.plix.pl

Zadzwoniłem do PLIX a oni, że to nie u nich :)
OVH francuskie 24/7 tez mowi, ze to nie u nich.

Kto kłamie? Obstawiam plix.
 
Tak tak bo to u mnie jest , przez moje podwórko all przechodzi mamy małą awarie ale już to naprawiam xDDDDDDDDDDDDDDDD


@ 2 - 3 tygodnie będzie ok :p

@Edit A jak bym miał dedyka w innej serwerowni ..... Teraz bym był pierwszy na liście bym był nad Melania , ach ....

@ Down nie ma za co ;]
 
ale smieszny jestes ziomus, normalnie usmialem sie do lez, dzieki :*
 
szczygiel,
Nie pierdol bo dzwonilem. I kitu nie bedziesz mi wciskal, ok?

Dobra, to ja teraz lagodnie napisze bo nie chce warna.
Zobacz na to co mickula napisal, a pozniej na numer pod ktory dzwoniles. Dzwoniliscie w to samo miejsce? ;)
EDIT: Nikomu wciskac kitu nie musze, z mickula wiemy o tym od ladnych paru godzin, uwierz ja czy on tracimy troche tych graczy wiec troche sie tym zajelismy. U plix to nie jest pierwsza tego typu sprawa, w ovh takze, takze szczesliwe zakonczenie tego bedzie, szkoda, ze w sobote i w godzinach szczytu :)
 
Last edited:
****************************************************************
***************
************************
*****************
***********
************************************************
Technics te gwiazdki to mialy byc do Ciebie ale nie wyrobie. Sygna patrz.
 
up
Mama Cie kultury nie nauczyla?

@topic

Wszystko naprawione, przynajmniej na ovh tak pisze.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top