• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

OVH padlo

Status
Not open for further replies.
Szybko? Phi. Najwcześniej będzie w poniedziałek.
 
No to widzę, że sobie poczekamy xD Mam pytanie. Będą oddawane te godziny co dedyki padły? Czy nie? Pytam się ponieważ jest to moja pierwsza taka sytuacja.,.
 
Dedyki nie padły - więc nie ;]
 
Ale to padł plix a nie ovh
 
Czyli nici z rekompensaty ? :')
Tak czy siak ja podziękuje ovh, już dawno miałem się przenieść do hetzner :p
 
Tak teraz placzecie, ze cos nie dziala, ale nie bierzecie tez tego pod uwage, ze bez plix'a nie byloby tak dobrze... Awarie sie zdarzaja, otsy wiekszosci osob co tak narzekaja maja duzo czesciej awarie, niz tak wielkie projekty jak plix czy ovh. Pozdrowienia z Maroko
 
Tak , ale na ovh jest większość serwerów open tibi serwer i nie tylko , też są inne strony !!! A te kurwy zamiast napisać o postępie prac to chuj a tu kurwa wielkie straty nie tylko dla ots .....
 
Tak , ale na ovh jest większość serwerów open tibi serwer i nie tylko , też są inne strony !!! A te kurwy zamiast napisać o postępie prac to chuj a tu kurwa wielkie straty nie tylko dla ots .....

Wlasnie... straty nie tylko dla ots, ale także dla administratorów ots, bo SMS'ów nie wysylaja ludzie ;(
 
Traci dużo ludzi bo także i inne serwery z grami itp , wszystkie polskie strony stojące na ovh na dedykach all kurwa traci a te jebane chamy udawaj ze nic nie wiedzą , a jak kurwa pisze do nich to odpisują że żadnej awarii kurwa nie ma


@down ale kurwa ovh mogło coś napisać , dziwne 24/7 monitorują a dopiero po 7 godzinach wykryli kurwa awarie ?? http://travaux.ovh.net/?do=details&id=3322
 
Last edited:
bo to nie w ovh jebany cepie, tylko na plixie ogarnijcie sie otsiarze!!!!
 
Traci dużo ludzi bo także i inne serwery z grami itp , wszystkie polskie strony stojące na ovh na dedykach all kurwa traci a te jebane chamy udawaj ze nic nie wiedzą , a jak kurwa pisze do nich to odpisują że żadnej awarii kurwa nie ma

Ej, a nie martwisz sie, ze juz od 4 godzin nie zarabiasz ? plxplx
 
Nie bo u mnie 200 graczy teraz online czyli około 100 brakuje :p , więc zarabiam ;] , będzie to jeden z gorszych dni ;]

szczygiel cepie pierdolony dokładnie co sie dzieje :
Jedno z łącz do teleglobe włącza się i wyłącza powodując przeciążenie routera w ams.

szczygiel , po chuj kurwa wyzywasz ?? brak kultury czy co ? kurwa nie wiesz to się nie wpierdalaj !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top