• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Paral a potiony.. ?

GM Matrix

New Member
Joined
Jan 10, 2008
Messages
53
Reaction score
3
Witajcie, mam problem z paralami. Mianowicie, gdy dostajesz parala i przechodzisz z kratki na kratke to normlanym jest ze nie mozesz prze chwile nic zrobic, jednak u mnie pojawia sie problem ze nawet gdy zdejmiesz parala to chwile nie mozesz nic zrobic. Na przykladzie, jestes przesuwany na skos w międzyczasie napiszesz utani hur, badz jakikolwiek inny czar ktory powinien odparalowac, a tu co? klapa przez jakies 3sek, nie mozna uzyc zadnego potiona.

TFS 0.3.6

Any ideas?
##############
EDIT
Ogólnie sytuacja jest taka że ten problemowy exhaust towarzyszy prawie kazdej akcji. Tzn. gdy uderzymy z sd, to dopiero za 1.5/2sek mozemy uzyc przykładowo exury. Czyli jest to coś związanego z kolidacją exhaustów. Sprawdzałem exhausty dla spelli ofensywnych, defensywnych i zarówno run takich i takich... wszystko wygląda okej, jednak problem wciąż istnieje. Bardzo prosze o pomoc!

Z góry dzięki chłopaki!
~Matrix
 
Last edited:
Back
Top Bottom