• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Parę skryptów

damian22qq

New Member
Joined
Dec 30, 2009
Messages
36
Reaction score
0
Zacznę od tego że nie znam dobrze angielskiego dlatego tutaj sie udaje i zanim napisze oco chodzi to powiem "szukałem tych skryptów ponad 2h" i nie mogę znaleźć ok to zaczynamy.

Poszukuje parę skryptów

1. Quest
Na stronie np jak jest demon hełmet i ja zrobię go to nie ma zaznaczonego że go zrobiłem jak to ustawić i jak dodać jakieś nowe żeby all działało. Jakiś mały poradniczek ;p

2. Addon
Addon npc który bierze takie same itemki jak na rl :).

3.Stamina Kiedy mam 42h staminy to przez te 2h mam więcej expa o np x2

4.Quest Log nie muszę chyba tłumaczyć oco chodzi ;pp

5.Jak by można było zrobić jak na rl żeby zrobić inq trzeba zrobić najpierw misje.

6.Program który mogę zmienić wygląd itemek na swój wgl wymyślić ;p. Na swoim cliencie

Wiem że jest tego sporo ale bardzo mi one są potrzebne i bym był bardzo bardzo wdzięczy kiedy byście mi podali all. Za pomoc oczywiście REP++
 
to ja chyba bede pierwszy: tibia.net.pl wita; cos slabo szukales najwidoczniej
 
Jak wpisywales takie hasla do google to sie nie dziwie ze nioc nie znalazles.
Nie umiesz angielskiego? Powiem wiecej - nie umiesz nawet polskiego.
 
3.Stamina Kiedy mam 42h staminy to przez te 2h mam więcej expa o np x2


propnuje nie stawiac otsow
 
Wypad koleś na tnet.pl a nie z takimi pytaniami do nas...
Wiele ciekawych skryptów tam znajdziesz, a także się poduczysz polskiego.
 
Zacznę od tego że nie znam dobrze angielskiego dlatego tutaj sie udaje i zanim napisze oco chodzi to powiem "szukałem tych skryptów ponad 2h" i nie mogę znaleźć ok to zaczynamy.

Poszukuje parę skryptów

1. Quest
Na stronie np jak jest demon hełmet i ja zrobię go to nie ma zaznaczonego że go zrobiłem jak to ustawić i jak dodać jakieś nowe żeby all działało. Jakiś mały poradniczek ;p

2. Addon
Addon npc który bierze takie same itemki jak na rl :).

3.Stamina Kiedy mam 42h staminy to przez te 2h mam więcej expa o np x2

4.Quest Log nie muszę chyba tłumaczyć oco chodzi ;pp

5.Jak by można było zrobić jak na rl żeby zrobić inq trzeba zrobić najpierw misje.

6.Program który mogę zmienić wygląd itemek na swój wgl wymyślić ;p. Na swoim cliencie

Wiem że jest tego sporo ale bardzo mi one są potrzebne i bym był bardzo bardzo wdzięczy kiedy byście mi podali all. Za pomoc oczywiście REP++

To forum nie jest dla tych co zaczynaja przygode z OTS i nie sa ambitni. Po pierwsze jesli chcesz odpowiedz na jakas pytanie to musisz wykazac ze cos w tym celu zrobiles. Po drugie musisz powiedziec ile komus przelejesz chodz czasem jak zachwycisz swoim problem pro usera do poglowkowania wtedy z pewnoscia pomoze Ci za darmo. Po trzecie good bye i idz na tnp
 
Co do większego expa na super staminie to chyba taki bajerek masz w config.lua o ile dobrze pamiętam, ale mogę się mylić, musisz sprawdzić u siebie.
 
Co do większego expa na super staminie to chyba taki bajerek masz w config.lua o ile dobrze pamiętam, ale mogę się mylić, musisz sprawdzić u siebie.

ta, to jest w configu ale autor tematu "2 h szukal"

e tam, odpowiedzi na wiele pytan mozna dostac za darmo ale pod warunkiem ze samemu sie cos w tym kierunku robi a nie rzuca pytanie "jak zrobic otełesa halp SZYPKO POMUSZ"
 
1. Musisz dać poprawny storage w config.php
2. Wpisz w google: Addoner
3. Config.lua
4. To w xml jest podany przykład
5. Za free nikt tego nie da
6. Tibia sprite editor
 
Back
Top