• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pasek HP się poszerza ;c

Masz LUA avatar stary :S

Sprawdź przy wylogowaniu się albo zalogowaniu do gry max health, bo odczytuje starą ilość i pasek masz dłuższy (tak mi się wydaje).
 
Masz LUA avatar stary :S

Sprawdź przy wylogowaniu się albo zalogowaniu do gry max health, bo odczytuje starą ilość i pasek masz dłuższy (tak mi się wydaje).
Dobra, można zamknąć wystarczyła głupia pętla z deklaracją w login.lua głupie 5 min robotki :)
 
Dobra, można zamknąć wystarczyła głupia pętla z deklaracją w login.lua głupie 5 min robotki :)

potar zaraz wstawi coś z lua org i przyjebie, że zrobił by to w 2

- - - Updated - - -

wgl przecież w tibii zawsze masz tak samo długi pasek życia, nie ważne czy masz 1 lvl czy 100 to długoś ta sama, to nie rozumiem jak ty rozwiązałeś problem
 
potar zaraz wstawi coś z lua org i przyjebie, że zrobił by to w 2

- - - Updated - - -

wgl przecież w tibii zawsze masz tak samo długi pasek życia, nie ważne czy masz 1 lvl czy 100 to długoś ta sama, to nie rozumiem jak ty rozwiązałeś problem

Nah, lua org już mam w głowie, to nie te czasy gdzie się tam zaglądało :D
 
potar zaraz wstawi coś z lua org i przyjebie, że zrobił by to w 2

- - - Updated - - -

wgl przecież w tibii zawsze masz tak samo długi pasek życia, nie ważne czy masz 1 lvl czy 100 to długoś ta sama, to nie rozumiem jak ty rozwiązałeś problem

Jeżeli masz max hp 100, a hp 150, to wyśle do klienta, że masz 150% hp, czyli pasek będzie większy o połowę.
Nie pierwszy raz widzę taki błąd.
 
Last edited:
Back
Top