• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Paypal a wyłudzenie punktow w shopie

xexam

New Member
Joined
Aug 3, 2010
Messages
172
Reaction score
1
Chce oprócz daopaya dla obcokrajowcow dodac mozliwosc platności paypalem, ale po dodaniu na strone zauważyłem że jest jakis haczyk

If you recall the money, and your premiumpoints can't be recalled your account will be deleted

mam rozumieć, że jesli ktos zrob przelew, otrzyma punkty, wyda je na itemy i przerzuci na drugiego chara (tamto konto zostanie usunięte, ale będzie na plusie, może również zamówić z noob konta) i zarząda od paypala cofnięcia transakcji to będzie miał i kase i itemy z shopa? Jak sie przed tym uchronić żeby nie być stratnym
 
Last edited:
Można by zrobić tak by tych itemów nie dało się przekazywać ani żeby nie spadały podczas deda (słaby pomysł)
 
@up
bardzo słaby

@przeczytałem że aby cofnąć przekaz trzeba czekać nawet do 15 dni i trzeba dobrze to uargumentować (wątpliwe)
ale jesli ludzie mieliby dosłownie wyciągać te punkty z dupy to słaby biznes
 
I tak z paypala nie bedziesz miec wiecej niz 5% zyskow... Wiec raczej nie ma co zawracac sobie tym glowy zbytnio
 
Mało kiedy jest tak, że przeciętny "Tibijczyk" (7-16lat) ma konto w paypal. ;]
 
paypal dla obcokrajowcow którzy nie mogą korzystać z daopaya
dla polakow homepay

jesli nie znajde rozwiazania to odpuszcze sobie paypala
 
Miałem przez 2 lata płatności via paypal i nikt ani razu mi nie wycofał wpłaty :p
 
Rzadko, bardzo rzadko paypal przyznaje zwrot. Musiałbyś im nie odpowiadać, lub osoba która chce kase spowrotem musiała być mieć jakiś mega poważny powód, ale paypal to dobra firma i wszystko krok po kroku, dokładnie sprawdzi za nim zacznie działać :)
 
Last edited:
Rzadko, bardzo rzadko paypal przyznaje zwrot. Musiałbyś im nie odpowiadać, lub osoba która chce kase spowrotem musiała być mieć jakiś mega poważny powód, ale paypal to dobra firma i wszystko krok po kroku, dokładnie sprawdzi za nim zacznie działać :)

Widac, ze nie miales z nimi duzo do czynienia.
Przy okazji lubia zablokowac konto na pol roku z $ na nim.
Polecam poczytac zagraniczna fora o ludziach, ktorych paypal zrobil w chuja.
 
Widac, ze nie miales z nimi duzo do czynienia.
Przy okazji lubia zablokowac konto na pol roku z $ na nim.
Polecam poczytac zagraniczna fora o ludziach, ktorych paypal zrobil w chuja.

+1. ;]

Paypal, praktycznie w takim przypadku zawsze zwraca kasę kupującemu, chyba, że masz naprawdę moocne dowody i w chuj czasu. Wtedy trzeba się jeszcze zastanowić, czy tyle czasu jest warte tych marnych 5€.
Miałem raz akcję, że gość kupił na około 25 € z kradzionej karty, po czym bank ją zablokował, a mi wyjebało ponad 50€ (25€ + jakieś koszta postępowania o_O). Plusem było, że pracownik PP zadzwonił do mnie, aby się dogadać i powiedział, że może mi 'oddać' 10 € maksymalnie . Zgodziłem się, a co miałbym się nie zgodzić. Lepszy ryc niż nic. Dlatego trzeba uważać na to z tą różnicą, że ja akurat byłem "sprzedającym" a jeśli Ty zrobisz tak, że płatność będzie polegała na przekazaniu darowizny, to masz jeszcze mniejsze szanse na wygranie takiego sporu.

Możesz zrobić tak, że jak ktoś kupił punkty przez paypal, to dodaje flagę do konta "paypal + 1", później jak zamawia jakiś item, to sprawdzasz czy flaga paypal > 0 i takiemu zamówionemu itemowi, w jakiś atrybut wpierdalasz timestamp - ten sam timestamp zapisujesz gdzieś w pliczku *.log na dysku wraz z emailem z konta. Innych pomysłów nie mam :(.
 
Widac, ze nie miales z nimi duzo do czynienia.
Przy okazji lubia zablokowac konto na pol roku z $ na nim.
Polecam poczytac zagraniczna fora o ludziach, ktorych paypal zrobil w chuja.

No właśnie miałem, koleś chciał zwrot. Napisałem, że go nie dostanie, zadzwonili do mnie wyjaśniłem co i jak, koleś zwrotu nie dostał, a ja sianko miałem :)
 
Chyba mówisz o polskim paypal, bo w polski paypal nie cofniesz tak łatwo pieniędzy.

W zagranicznym jest inaczej, cokolwiek i już masz na koncie minus, i nie odzyskasz już cofniętych pieniędzy.

Sam zostałem oszukany na polskim paypal, wpłaciłem 50$ za serwer www, i serwera nie otrzymałem paypal oczywiście sprawę olał.
Gdyż gość pisał ze dane otrzymałem na email.

A gdy gość (zagraniczny paypal) był zainteresowany datapack za 30$, to kasę mi gość wycofał w trymiga, i nawet stosowne wytłumaczenia nie pomogły.

Tak czy siak jak ty zgłaszasz zwrot to ci go oleja, jak ktos zgłasza zwrot z zagranicy do zagranicznego paypal to cofają bez problemów.
 
Ode mnie kiedyś typek kupił pewną rzecz za 100€ po czym ja mu dałem 'towar'. Następnie kliknąłem na PP wypłacanie kasy więc miałem już 0 na koncie, po chwili patrze i mam -100€ więc typ wycofał wpłate... porobiłem zdjęcia prywatnych wiadomości z forum gdzie na nich było widać że mu daje zakupioną rzecz, wysłałem to jako dowód i w 24h miałem już saldo 0€ a chyba 2 dni później 400zł było na moim koncie bankowym.
 
Chyba mówisz o polskim paypal, bo w polski paypal nie cofniesz tak łatwo pieniędzy.

W zagranicznym jest inaczej, cokolwiek i już masz na koncie minus, i nie odzyskasz już cofniętych pieniędzy.

Sam zostałem oszukany na polskim paypal, wpłaciłem 50$ za serwer www, i serwera nie otrzymałem paypal oczywiście sprawę olał.
Gdyż gość pisał ze dane otrzymałem na email.

A gdy gość (zagraniczny paypal) był zainteresowany datapack za 30$, to kasę mi gość wycofał w trymiga, i nawet stosowne wytłumaczenia nie pomogły.

Tak czy siak jak ty zgłaszasz zwrot to ci go oleja, jak ktos zgłasza zwrot z zagranicy do zagranicznego paypal to cofają bez problemów.

Może macie zbyt mało wpłat, kasy niewiem. Mnie probówał w chuja zrobić dokładnie View Profile: bilmattan - OtLand. Paypal zawiesił mi kase, ale już po 2 emailu odblokował(konta nie zablokowali). Zadzwonili, wyjaśniłem telefonicznie co i jak. I gitara, kasa była moja.
 
Gosc stawia evo otsa, jest nowy w "branzy", wiekszosc jego graczy to beda Polacy i tak, a z zagranicy i tak wiekszosc to dzieciaki, wiec nawet przy jakiejs mega ilosci graczy nie bedzie miec wiecej niz 30 euro z tych pejpali miesiecznie wiec nie ma co sie zastanawiac nad tym czy beda zabierac czy nie - wiekszosc ludzi jednak nie bedzie raczej cofala ;)
 
Gosc stawia evo otsa, jest nowy w "branzy", wiekszosc jego graczy to beda Polacy i tak, a z zagranicy i tak wiekszosc to dzieciaki, wiec nawet przy jakiejs mega ilosci graczy nie bedzie miec wiecej niz 30 euro z tych pejpali miesiecznie wiec nie ma co sie zastanawiac nad tym czy beda zabierac czy nie - wiekszosc ludzi jednak nie bedzie raczej cofala ;)


Niewiem skąd ty bierzesz takie informacje? polacy kurwa na zagranicznym evo? ogarnij się, bo coraz głupsze są te Twoje posty.
 
Jak zagranicznym jak robi go Polak co o wszystko pyta w polish boardzie?
 
Back
Top