• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

paypal i tfs max 400players

Skeyba

Banned User
Joined
May 5, 2009
Messages
378
Reaction score
0
Location
PL
Siemka,
otóż mam problem, jakiś lamus zażądał zwrotu w paypal. Co powinienem zrobić?

Mam jeszcze jeden problem. Mam otsa na linux debian najnowszy rev tfs 0.4 i gdy jest wiecej niz 400 players ots zaraz crashuje. A gdy jest miedzy 300-390 to moze byc online bez crasha kilka dni. Wiecie co może być przyczyną? Dedyk spokojnie powinien to utrzymac. Dodam ze nie ma lagów tylko crash jest;p

thanks for help:peace:
 
PayPal - olej go, anuluj... lub spytam dlaczego chce zwrot może nie dodało mu punktów ?;p
 
napewno nie dam max 400players bo chce wiecej hehe xP

a do typka napisalem, zoabczymy co odpisze. jesli bedzie sapał to wystapie z roszczenia na paypalu, oni chyba nie wspieraja wirtualnych przedmiotów które sprzedaje sie w grach?:p
 
napewno nie dam max 400players bo chce wiecej hehe xP

a do typka napisalem, zoabczymy co odpisze. jesli bedzie sapał to wystapie z roszczenia na paypalu, oni chyba nie wspieraja wirtualnych przedmiotów które sprzedaje sie w grach?:p

Niet. Ale musisz to napisac PayPalowi a nie jemu.
 
a co myslicie o tych playerach bo juz 340 znow jest i nie wime co robic xD?
 
o ots-error.txt znalazłem takie cos:

Code:
theforgottenserver: scheduler.h:46: SchedulerTask* createSchedulerTask(uint32_t, const boost::function<void()>&): Assertion `delay' failed.
 
dedyk to Q-1T z kimsufi
Quad Core Q6600 4x 2.40+ GHz
4 GB ram
1TB dysk
system linux debian 64bit wiec powinien utrzymac... a jak sprawdzic wykorzystanie zasobów w danej chwili? ja nob na linuxie jestem. przeszedlem na niego kilka dni temu
 
dedyk to Q-1T z kimsufi
Quad Core Q6600 4x 2.40+ GHz
4 GB ram
1TB dysk
system linux debian 64bit wiec powinien utrzymac... a jak sprawdzic wykorzystanie zasobów w danej chwili? ja nob na linuxie jestem. przeszedlem na niego kilka dni temu


Serwer jest RL Map?
Jeżeli tak, to za słaby sprzęt raczej na więcej
niż 400 graczy.
 
To zatrudnij administratora. Polecam Dulina :)
 
Powiedz im ze jak jest ich wiecej niz 400 online to polowa ma przyjsc do mnie, albo najlepiej all.
 
tak to real mapa.
a jest w kimsufi możliwość upgradu na lepszy serwer dedykowany? by zminimalizować koszty np kupowania nowego droższego i płacenia za instalacje itp? bo nigdzie czegoś takiego nie widzę;/
 
Ile kumbajnujesz kasy/miech?
Nie mow mi ze cie nie stac na oplate instalacyjna.
A czy taka opcja jest to sam jestem ciekaw choc watpie
 
normalne ze ssie tyle zasobów przy wyłączonym serwie?
tylko apache i mysql działa:

58674707.jpg


jak odpale otsa to juz masakra jest, ram max i to natychmiast po odpaleniu. na windowsie mi z 1Gb wolnego zostawało xP

52385062.jpg
 
zwieksz se swapa tymczasowo i kombinuj wiecej ramu. Mapa 120mb ?
 
mapa 102mb. no nic chyba trzeba będzie zakupić i7-2T...
tylko ze tego mam opłaconego trochę do przodu.
mogę się zamienić Q-1T na i7-2T oczywiscie z dopłatą albo kupie i7-2T jak ktoś nie ma ochoty dzierżawić dalej^^
 
Back
Top