• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Paypal - pare pytan

Xadrian

Active Member
Joined
Feb 24, 2008
Messages
905
Reaction score
26
Location
Poland, Stalowa Wola
Witam.

Czy gdybym teraz zalozyl konto w PP, dostal przelew na kwote powiedzmy 200 zlotych, to czy bym mogl:
0) w ogole ten hajs dostac bez dodatkowej papierkowej roboty?
1) wyplacic od razu ta kwote na konto w mbanku?
Oraz:
2) moze ktos wycofac te pieniadze po tym jak wyplace je z konta?
3) jakie sa konsekwencje w/w sytuacji?

Przepraszam za brak polskich znakow, ale na telefonie nie mam polskiej klawy

Bardzo byl bym prosil o odpowiedzi.
 
0) Bez niczego, jedynie podajesz dane
1) Odrazu, bezplatnie, wszystkie polskie banki
2) Nie moze
3) -
 
Jeśli prześle Ci kasę na konto PayPal, ma 60 dni na wycofanie tego (najlepiej od razu przesłać na inne konto PP)
 
Tylko nie wchodź z innego ip bo zablokują Ci konto. Mi zablokowali 16 kwietnia, wysłałem dowód, potwierdzenie zameldowania i do dziś nie odblokowali.
 
Tylko nie wchodź z innego ip bo zablokują Ci konto. Mi zablokowali 16 kwietnia, wysłałem dowód, potwierdzenie zameldowania i do dziś nie odblokowali.

Lol, ja się logowałem już z tylu ip, konto mam ponad 2 lata i nic, może dlatego że jesteś nie pełnoletni? tzn dowiedzieli się, że konto nie jest na Ciebie...
 
jak sie wchodzi z innego ip raz na rok np ameryka xd to prosi o zmiane hasla i potwierdzenie danych

a i srodkimozna nawet cofnac po wyplacie kasy i wtedy mozna miec konto na minusie
 
Back
Top