• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Paypal - Podatki

trasaklasa

New Member
Joined
Mar 2, 2012
Messages
95
Reaction score
0
Mam swojego OTS'a i chce odprowadzac podatek od dochodów z paypala, czy musze rejestrować działalnośc gospodarczą, czy wystarczy że będe odprowadzał te 23% podatku? Jeżeli to wystarczy to w jaki sposób mam to odprowadzać i np. otrzymałem wpłate i mam lecieć i to odprowadzić czy np. pod koniec miesiąca?
 
Last edited:
Zależy w jaki sposób pozyskałeś te pieniądze. Jeśli to transfer typu prezent, to chyba nic nie musisz z tym robić. Jesli zarobiłeś na sms shopie, to owa firma z której usług korzystasz, działając na ich systemie sms, odprowadza za Ciebie należyty podatek z kwoty którą Ci potrąca. Jest jeszcze taka opcja, że od jakiejś ilości musisz płacić podatek, a tak to nie podlegasz temu przepisowi.
 
Nic nie placisz, bo to jest dotacja. Co innego gdybyś to zrobił jako sprzedaż.
 
Z tego co pamiętam to po przekroczeniu dochodu ~3090zł rocznie musi odprowadzić od tego podatek.
 
Back
Top