• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

PC - czarny ekran

Kanier

Banned User
Joined
Feb 8, 2013
Messages
341
Reaction score
2
Gdy włączam np. grę jaką kolwiek wywala czarny ekran i nic się nie da zrobić i restartuję się po ok 3-5 min, po włączeniu się wywala błąd od microsoftu.
Co już zrobiłem - test cpu i ramu temp w normie itd , aktualizacja sterowników też nie pomogła nie wiem co już mam robić jest stacjonarka czy format tu coś pomoże bo tak czy siak nie mam tu za wiele na nim.
 
Komp był u "krzycha serwisanta" bo kiedyś odpiłem zasilacz i nie mogłem go wpiąć spowrotem ^^ i nie był używany ten komp ale laska chciała simy :D no to zainstalowałem a tu buuum nie działa :D i tak samo z każdą grą nawet Liga Polska Menadzer 2005 nie działa :d
 
Sprawdź sterowniki od graficznej, a tak ogólnie masz zintegrowaną graficzną? czy normalnie ?
 
Tak troche twoim sposobem. Kanier Mode On Mam wyjebane ze sobie chcesz włączyć grę i po chuj się chwalisz jakimś rupieciem Geforce 9600GT na którym co najwyżej możesz sobie cipe pogrzać. Jak imbecylu dostajesz błąd od microsoftu to do niego wal na forum bo jak widzisz to nie jest forum microsoftu. Próbowałeś wyłączyć i włączyć komputer? Jak nie to spróbuj aż do uzyskania rezultatu. Wypierdalaj. // Kanier Mode Off
 
Tak troche twoim sposobem. Kanier Mode On Mam wyjebane ze sobie chcesz włączyć grę i po chuj się chwalisz jakimś rupieciem Geforce 9600GT na którym co najwyżej możesz sobie cipe pogrzać. Jak imbecylu dostajesz błąd od microsoftu to do niego wal na forum bo jak widzisz to nie jest forum microsoftu. Próbowałeś wyłączyć i włączyć komputer? Jak nie to spróbuj aż do uzyskania rezultatu. Wypierdalaj. // Kanier Mode Off

dla nie kumatych, kanier zwykle w taki sposób odpowiada w czyiś tematach, a teraz piotrek1447 pokazał mu jakie to miłe są odpowiedzi w stylu kaniera

- - - Updated - - -

tylko lajk?! jemu reputa dałeś, to mi też się należy.
 
Back
Top