• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pendrive

Zer O

Banned User
Joined
Nov 18, 2010
Messages
504
Reaction score
5
y0

Mam problem z pendrive'm. Po włożeniu do USB, Moj Komputer widzi go jako dysk wymienny, jednak jeśli klikam w niego dwukrotnie, pokazuje się następujący komunikat " Włóż dysk do stacji dysków F.:


Dodam ze sa na nim Zdjecia i niechce go formatowac.


dla bystrzaka ktory mi pomoze dam mape : "edge wara"
 
Nie chce mi się pisać po swojemu, myślę że pomoże, tzn nie pomoże a cię poinformuje że chyba po zdjęciach ;/

A propos: ja też mam taki problem z moim kingstonem DTI/512 i moge Ci powiedzieć że masz najprawdopodobniej uszkodzoną kość pamięci. Pandrive jest jak czytnik kart pamięci tylko że tą "kartę" ma wbudowaną. Jak włożysz czytnik kart bez karty to taki sam komunikat Ci wyskoczy. A jakby ktoś czegoś się dowiedział o naprawie to proszę o powiadomienie ponieważ mam na pendrive ważne dane

#Odpowiedź 2

Niekoniecznie pendrive jest do wywalenia.
Mialem to samo, ale naprawilem w nastepujacy sposob.

Pendrive trzeba sformatowac, ale oczywiscie formatowanie windows nie dziala.
Ja uzylem do tego program do formatowania: HP USB Disk Storage Format Tool v.2.0.6. nie jestem pewny co do wersji czy to byla napewno ta, ale powinno pojsc.
Pendrive oczywiscie dziala i ma cala pamiec.

Więc danych raczej nie uratujesz, zaś pendrive możesz spróbować.
 
Last edited:
rozbierz pendrive i zobacz czy nie ma karty microSD, jak ma to sprobuj ja wyciagnac i podlaczyc inny sposobem do komputera np przez czytnik kart

mialem wlasnie taki problem z jakims pendrivem kingston
 
rozbierz pendrive i zobacz czy nie ma karty microSD, jak ma to sprobuj ja wyciagnac i podlaczyc inny sposobem do komputera np przez czytnik kart

mialem wlasnie taki problem z jakims pendrivem kingston

jak tak miales, to musiales kupic niezłą podrobe kingstona :D
 
moim zdaniem coś się zjebało, uwierz mi bo jestem specem w tych sprawach.
myślę że za moją wyczerpującą wypowiedź powinieneś dać mi mapę edge wara!
 
moim zdaniem coś się zjebało, uwierz mi bo jestem specem w tych sprawach.
myślę że za moją wyczerpującą wypowiedź powinieneś dać mi mapę edge wara!

Śmiałbym sie z tej wypowiedzi moze rok temu...
 
a w moim ostatnio sie cos powaliło i każdy katalog jest jako skrót. Nie mogę go otworzyć ani nic ;/
 
a w moim ostatnio sie cos powaliło i każdy katalog jest jako skrót. Nie mogę go otworzyć ani nic ;/
To jest taki wirusik który wszystko co się da zamienia w skróty, radzę Ci go sformatować zanim zainfekuje komputer.
 
Nie formatuj, można odzyskać dane. Kolega miał tak tylko że był to dysk przenośny.

Zanieś do dobrego serwisu, 20 zł zabulisz ale odzyskasz.
Chyba że sam potrafisz ; )
 
ja mam antywira takze mi blokuje ale w szkole sobie zrobie jak sie ferie skoncza. niby jest antywir ale nie blokuje pena takze odzyskam! Na nim nie mam bóg wie czego. Parę pdfów z baz, bazki dwie. głownie związane ze szkoła
 
ja mam antywira takze mi blokuje ale w szkole sobie zrobie jak sie ferie skoncza. niby jest antywir ale nie blokuje pena takze odzyskam! Na nim nie mam bóg wie czego. Parę pdfów z baz, bazki dwie. głownie związane ze szkoła

dlatego takie rzeczy trzyma się też na innych pendrivach równocześnie i ma zapisane np. na dysku D, ja zajebałem cały dysk D, nie polecam
 
Zero, najlepiej spróbuj otworzyć pendrive z innego systemu operacyjnego, bo także może być to błąd ze strony Windowsa. Zgraj sobie jakiegoś linuxa na płytkę z LiveCD i odpal.
 
nie mam juz tego pendrive.
/Close

@down nikt nie pomógł mi się z tym uporać =|

bedzie inna okazja
 
Last edited:
haha czyli nici z mapy wielki karny kuTas dla ciebie ;]
 
Back
Top