• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

php c++ lua i inne tego podobne

Fajnie być robakiem :D


@TOPIC

Naukę zacnzij od tego co Ci jest potrzebne, stwórz swojego CMS-a bazuj na przykładach, to Cię nauczy baardzo duzo :)
 
Ja tak w pewnym cmsie joomli sam napisałem sobie płatności i właśnie wtedy było to użyte
do np hostingu serwerów gier. Lepiej jest wynieść wiedzę nie z książek, a skodować sobie to samemu, po trochu i po mału :)
 
Ja tak w pewnym cmsie joomli sam napisałem sobie płatności i właśnie wtedy było to użyte
do np hostingu serwerów gier. Lepiej jest wynieść wiedzę nie z książek, a skodować sobie to samemu, po trochu i po mału :)
To jest właśnie najlepsza metoda, wystarczy próbować edytować, tworzyć skrypty i za jakiś czasu już na prawdę dużo się umie :)
 
Ja tak w pewnym cmsie joomli sam napisałem sobie płatności i właśnie wtedy było to użyte
do np hostingu serwerów gier. Lepiej jest wynieść wiedzę nie z książek, a skodować sobie to samemu, po trochu i po mału :)

A potem tematy na otlandzie : "pomocy! kraszują mi serwer.". Ja osobiście wolę wydać te 50zł na kurs, w którym mam wszystko jasno przedstawione i mogę do tego wracać w każdej chwili. Jestem zdania, że lepiej nauczyć się czegoś raz a dobrze.
 
Ale my nadal czekamy na ten kod, wszyscy chca kupićz 50% zniżki, zgubiłeś go nagle?

Nie zgubiłem ale chyba nie oczekujesz że go tutaj tak po prostu udostępnię? Jeżeli ktoś chce kod to może do mnie pisać na PW, od razu ostrzegam że będzie duży odsiew :D
 
Last edited by a moderator:
Widzicie co zrobiliscie? Uraziliscie Lancqa. Przeproscie go.
 
Nie zgubiłem ale chyba nie oczekujesz że go tutaj tak po prostu udostępnię? Jeżeli ktoś chce kod to może do mnie pisać na PW, od razu ostrzegam że będzie duży odsiew :D
Powiem krótko - jak w podstawówce:
Pokaż lub nie masz!

(Może chcesz nam screena zniżki pokazać jak na eduweb.pl wpiszesz kod?)
 
Wystarczy mieć duży serwis i zaproponować współprace w zamian za zniżki. % zniżki zależy od wielkości serwisu, już powiedziałem dla świętego spokoju żeby robaki więcej nie zarzucały mi kłamstwa.
 
Last edited by a moderator:
Wystarczy mieć duży serwis i zaproponować współprace w zamian za zniżki. % zniżki zależy od wielkości serwisu, już powiedziałem dla świętego spokoju żeby robaki więcej nie zarzucały mi kłamstwa.
Aha, i Ty masz duży serwis? A może spytam co eduweb.pl na ten temat sądzi?
 
Tak, tibia.com i otland.net

Skoro się przesłuchujemy tak wzajemnie to teraz Ty podziel się z wszystkimi na kogo szły ataki :)
 
To, że ściemniasz, blefujesz i kłamiesz to już chyba wszyscy widzą. Masz ostatnią szansę na dorzucenie czegoś konstruktywnego do tematu "tajnego hasła" na kursy eduweb.pl.
Dla kogoś kto ma 3 infrakcję (to Ty, nie ja) byłoby niesympatycznie, gdyby okazało się, że te wszystkie posty o zniżkach to zwykły spam.
 
Masz ostatnią szansę na dorzucenie czegoś konstruktywnego do tematu "tajnego hasła" na kursy eduweb.pl.

Nie mam nic do ukrycia, w każdej chwili możesz napisać do eduweb i zapytać się czy oferują zniżki przy współpracy, jedyne póki co zaobserwowaliśmy to prowokacja która uskuteczniasz w moją stronę w tym temacie, wszystko co pisałem w tym temacie możesz zweryfikować. Pisząc tajne hasło, miałem na myśli formułkę dotyczącą współpracy co napisałem wyżej.

Nie zapomnijmy jednak od kogo zaczął się offtop, ile infrakcji powinieneś dać sobie za tworzenie atmosfery faworyzującej niektórych użytkowników i warnowanie niewygodnych osób za wyimaginowany trolling/spam/offtop?

Wiedziałem od początku że próbujesz mi coś udowodnić, gdybym nie chciał żeby to poszło w tą stronę to bym przestał dyskutować i nie uczestniczył w Twojej zabawie a tymczasem ciągnę to bo jestem ciekaw jak mi cokolwiek udowodnisz. Dla mnie ten temat to dyskusja, dla Ciebie chora potrzeba udowodnienia mi czegoś.

A teraz takie pytanie, który mój post w tym temacie to spam? I wybacz ale nie muszę Ci niczego udowadniać, nie muszę Ci podawać adresów moich serwisów, nie muszę z Tobą nawet dyskutować, mogę Cię najzwyczajniej zignorować, ale gdybym to zrobił to Twoje ego by ucierpiało do tego stopnia że dostałbym bana bo już zdążyłem Cię jako tako poznać. To już naprawdę kuriozalna sytuacja kiedy muszę cokolwiek udowadniać żeby nie dostać warna.

I przestań proszę stosować ad personam bo wtedy ja jestem Ci zmuszony odpowiadać tak samo =)
 
Last edited by a moderator:
Nie zapomnijmy jednak od kogo zaczął się offtop, ile infrakcji powinieneś dać sobie za tworzenie atmosfery faworyzującej niektórych użytkowników i warnowanie niewygodnych osób za wyimaginowany trolling/spam/offtop?
wDZsbha.jpg

D4tnycb.jpg



Do wyboru do koloru, wszystko za pół ceny :3
A komu wpłacamy pieniążki i jak wygląda kupno "za pół ceny"? Bo sam ciekaw jestem, niektóre kursy mają naprawdę dobre.
Lancqu (jeśli mogę to tak ładnie odmienić), jeśli cytowana przeze mnie fraza twojego ostatniego postu tyczyła się tego tematu to z mojej perspektywy raczej to ty zacząłeś ten cały chłam. To ty najpierw dałeś informację, że możesz zaoferować książki za pół ceny dla zainteresowanych. Pod tym Don napisał, że niektóre z pozycji, które wymieniłeś są ciekawie (co oznacza, że może chciałby je kupić) i to w sumie go usprawiedliwia - po prostu podpiął się do tematu.

I w sumie jeśli chodzi o temat, to może i ja chętnie bym kupił jedną z książek, najlepiej coś o Ruby on Rails. Napiszę do ciebie na PW (jak sugerowałeś wcześniej) jak znajdę jakoś książkę na ich stronie internetowej.
 
Last edited:
Nie mam nic do ukrycia, w każdej chwili możesz napisać do eduweb i zapytać się czy oferują zniżki przy współpracy, jedyne póki co zaobserwowaliśmy to prowokacja która uskuteczniasz w moją stronę w tym temacie, wszystko co pisałem w tym temacie możesz zweryfikować. Pisząc tajne hasło, miałem na myśli formułkę dotyczącą współpracy co napisałem wyżej.

Wiesz... jakbym nie wiedział od samego początku, to bym nie drążył tematu. A teraz tak sobie myślę, czy jakbym porozmawiał ze wszystkimi u których masz takie rabaty, to czy dowiedziałbym się tego samego?
[2013-04-18 15:49:19] Don Daniello: ciekaw byłem czy ściemnia, czy odsprzedaje
[2013-04-18 15:49:26] Don Daniello: czy może faktycznie ma taki rabat
[2013-04-18 15:50:35] Grzegorz Róg: oczywiście nie ma
[2013-04-18 15:50:42] Grzegorz Róg: jak możesz napisz tam na forum że to kant
[2013-04-18 15:50:48] Grzegorz Róg: a ja sie z nim skontaktuje
[2013-04-18 15:50:54] Grzegorz Róg: juz mam schemat na takich
[2013-04-18 15:50:55] Grzegorz Róg: ;)
(Grzegorz jest właścicielem eduweb.pl)

Życzę udanej przerwy od Otlandu.
 
Wiesz... jakbym nie wiedział od samego początku, to bym nie drążył tematu. A teraz tak sobie myślę, czy jakbym porozmawiał ze wszystkimi u których masz takie rabaty, to czy dowiedziałbym się tego samego?

(Grzegorz jest właścicielem eduweb.pl)

Życzę udanej przerwy od Otlandu.

[video=youtube;QCJrLM3yVf4]http://www.youtube.com/watch?v=QCJrLM3yVf4[/video]

<3
 
Back
Top