• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[PHP] Co polecacie.:)

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Witam.
Chciałbym poprosić Was, o jakieś dobre poradniki na temat nauki php dla początkujących (zielony,newbie) itp. Szukają w google nic odpowiedniego nie znalazłem, dlatego postanowiłem zredagować ten oto temat. Linki mile widziane pozdrawiam
 
A ja Ci polecam dobre ciężkie książki lub korepetycje u kogoś bądź szkolenia płatne , oszczędzisz czasu i się więcej nauczysz , ale stracisz kasę.
 
A ja Ci polecam dobre ciężkie książki lub korepetycje u kogoś bądź szkolenia płatne , oszczędzisz czasu i się więcej nauczysz , ale stracisz kasę.

Ja pierdole, teraz to już mnie zabiłeś ;/. Jak można płacić za naukę PHP kiedy istnieje takie coś jak google =(.
 
Jeżeli on chce od podstaw to jak chce to opanować perfekt , że idzie i robi strony , to nie wyskakuj mi z google ^ ^ pozatym podkreśliłem ,że zaoszczędzi czasu a straci pieniądze , jak ktoś chce do tego podejść profesjonalnie to nie pierdol ,że z google się nauczy ^ ^
Drogi Samme jak taki geniusz jesteś to naucz się nie wiem kursu walca przez google -.^

@edit

Wejdź sobie na jakieś szanowane i dobre forum na temat php i zadaj takie same pytanie jak autor tego tematu , ciekawe czy jakiś webmaster poleci Ci google ^.-
 
Jeżeli on chce od podstaw to jak chce to opanować perfekt , że idzie i robi strony , to nie wyskakuj mi z google ^ ^ pozatym podkreśliłem ,że zaoszczędzi czasu a straci pieniądze , jak ktoś chce do tego podejść profesjonalnie to nie pierdol ,że z google się nauczy ^ ^
Drogi Samme jak taki geniusz jesteś to naucz się nie wiem kursu walca przez google -.^

@edit

Wejdź sobie na jakieś szanowane i dobre forum na temat php i zadaj takie same pytanie jak autor tego tematu , ciekawe czy jakiś webmaster poleci Ci google ^.-

Co ma walec do programowania? Sam nie znasz PHP i pewnie nawet nie udało Ci się nauczyć , a jeśli się uczyłeś to pewnie google nie ogarnąłeś i na tym się skończyło, dlatego teraz pierdolisz o czymś takim jak płacenie komuś. Człowieku, wyobraź sobie jak inny koleś siedzi przy Tobie i Ci tłumaczy PHP - kompletna polewka. TYLKO google + ewentualnie ksiązki. Używając google, zaoszczedzi czas i pieniądze, a słuchając kogoś takiego jak Ty, straci czas, pieniądze + zrobi z siebie idiotę. No ale cóż, pewnie masz hardkorowe przeżycia i w PHP jesteś lepszy od wszystkich innych, bo nauczył Ciebie jakiś koleś z ogłoszenia więc co tu dużo mówić - wymiękam =(.
 
A ja bym powiedział że jakieś kursy z neta może książkę i oczywiście jakieś forum gdzie można by w razie problemu zapytać się bardziej doświadczonych osób co jak dokładnie działa i czy jeśli zrobimy tak i tak to czy będzie to prawidłowo czy nie lepiej by było to zrobić nieco inaczej.

Kursy to zupełna strata pieniędzy i naciąganie takich jak marcinek99097 który jest za leniwy żeby się sam czegoś nauczyć.
Chcesz się nauczyć to się nauczysz, nie chcesz to nawet nie trać kasy na kursy bo i tak nie pomogą.
 
Najlepsze sa screen casty, pamietam byla taka angielska stronka na ktorej sie placilo za wstep i byly tysiace kursow video na temat wszystkich technologi i oprogramowan, pamietam brat tego uzywal do Flasha jak mi sie przypomni to podam link, cena nie byla duza a zasobnosc portalu ogromna.

Istnieja kursy PHP platne a dokladnie to szkolenia lecz przewaznie nie sa to najtansze rzeczy i maja sens. Jednak nie od podstaw, bo w tym sensu juz nie widze, mozna sie bardzo latwo samemu nauczyc od podstaw lecz jesli nie masz mentora to wejdziesz w zle nawyki ale to chyba jest w kazdym jezyku. Tutaj podrzucam link do kursow w klasach, nie stety te akurat sa tylko we wloszech. Classroom PHP Training Jedyny sens tych to tylko przygotowania na certyfikat zend, ktory jest duzo wart btw :)
 
Samme rozpierdalasz mnie , najpierw piszesz ,że szkoda pieniędzy na php ,a teraz piszesz ,że EWENTUALNIE książki , a co za darmo dostanie je?
Wiesz korepetycje teraz nie wyglądają tak jak kiedyś ,że siedzisz z gościem i Cię uczy ; o od tego jest t/v i tak jak właśnie Paxton napisał różnego typu filmy.
Szkolenia to naciągacze? może i dużo takich jest , ale nie chodzi mi o takie coś " Kurs php 1200 zł i jesteś webmasterem" tylko np. szkolenia dla firm itd. jeśli mi powiesz ,że to badziewie to buchne śmiechem i zmienię zdanie o Tobie , sam się uczę teraz PHP i nie pierdol ,że wszystko można się z google nauczyć , no chyba ,że lubiłeś jak Cię gnoili na forach? Bo nie są mile widziane takie osoby , które się o wszystko pytają , a dużo rzeczy jest chaotycznie napisane ,albo nie ma tego wogóle lub są przestażałe metody ; *

@edit
To ,że masz php w jednym palcu nie znaczy ,że wszystko można z google i mówie tu o profesjonalnym użyciu tego ,a nie robienie acc dla otland userów.
Przypomnij sobie początki ; >
 
Samme rozpierdalasz mnie , najpierw piszesz ,że szkoda pieniędzy na php ,a teraz piszesz ,że EWENTUALNIE książki , a co za darmo dostanie je?
Wiesz korepetycje teraz nie wyglądają tak jak kiedyś ,że siedzisz z gościem i Cię uczy ; o od tego jest t/v i tak jak właśnie Paxton napisał różnego typu filmy.
Szkolenia to naciągacze? może i dużo takich jest , ale nie chodzi mi o takie coś " Kurs php 1200 zł i jesteś webmasterem" tylko np. szkolenia dla firm itd. jeśli mi powiesz ,że to badziewie to buchne śmiechem i zmienię zdanie o Tobie , sam się uczę teraz PHP i nie pierdol ,że wszystko można się z google nauczyć , no chyba ,że lubiłeś jak Cię gnoili na forach? Bo nie są mile widziane takie osoby , które się o wszystko pytają , a dużo rzeczy jest chaotycznie napisane ,albo nie ma tego wogóle lub są przestażałe metody ; *

@edit
To ,że masz php w jednym palcu nie znaczy ,że wszystko można z google i mówie tu o profesjonalnym użyciu tego ,a nie robienie acc dla otland userów.
Przypomnij sobie początki ; >

W dupie mam kogo rozpierdalam. ewentualnie - S?ownik SJP.pl
Nic dziwnego, że musisz korzystać z korepetycji, jak masz potencjalne problemy ze zrozumieniem najprostszych rzeczy. I mówiąc google nie miałem na myśli spam po forach, tak jak to masz w swoich zwyczajach. No ale w sumie nie dziwie się , ze na to nie wpadłeś. I nie pierdol , że dużo rzeczy jest napisane chaotycznie, bo jak szukasz na samosi to sam sobie strzelasz samobója.

I nigdzie nie zaznaczyłem, że PHP mam w jednym palcu (kolejny problem...). Z google można wszystko, ale żeby użyć google musisz też przejść szkolenie (może zatrudni kogoś, żeby Ciebie nauczył szukać w google? XD). I nie robiłem aac dla otland userów, więc nie wiem o jakich początkach mówisz :(.

Jak już skończysz szkolić się profesjonalnie to nie zapomnij pochwalić się swoimi umiejętnościami publicznie, wtedy będzie można po kwestionować to i owo, a nawet te przestarzałe metody.

W sumie to nawet się nie dziwie, że jak pisałeś na innych forach to Cię jechali jak psa bo przecież Twój poziom intelektualny jest zbyt niski aby zrozumieć to co piszą inni a jeśli uczysz się tylko tak jak to dałeś przykład swoim kontem (http://otland.net/search.php?searchid=435138&pp=&page=4) to powodzenia, faktycznie.
 
Kolega marcinek ma wyraźny problem z czytaniem ze zrozumieniem nie wie z kim pisze i co ta osoba robiła, wymyśla zarzut a potem stara się go potwierdzić.

BTW
Szkolenia firm jasne że są ale najpierw zdaj do gimnazjum a nie o szkoleniach firm mówisz. <-- zdanie prawie tak bezsensowne jak twoje wypowiedzi.

Samme odpuść mu bo się chłopak w sobie zamknie.
 
Samme , chyba źle zrozumiałeś , nie kierowałem tego wszystkiego do Ciebie ^^ , a to php co napisałem ,że masz w palcu to nie był problem czy coś tylko komplement i nie spamuje po forach , tylko opisuje nie które przykłady ,a chyb opisywać mogę to co widzę i nie wiąże się tylko to z moim doświadczeniem?
Nie mam zamiaru się kłócić z Tobą Samme , tylko pewnych rzeczy nie zrozumiałeś w moich postach , nie wszystko kierowałem do Ciebie , owszem PHP można się nauczyć z googli , ale nie wszystkiego dlatego mówie tu o korepetycjach czy szkoleniach , Jensej nie napisał w jakim stopniu chce się nauczyć PHP dlatego szukał propozycji , ja napisałem ,że książki , korki itd.
Inny mogł napisać jakiś tam poradnik z internetu , chyba to forum jest wolne ^ ^ .

@lares Ty widzisz date w moim profilu? a jeśli masz z tym problem to kończę liceum .
 
Samme , chyba źle zrozumiałeś , nie kierowałem tego wszystkiego do Ciebie ^^ , a to php co napisałem ,że masz w palcu to nie był problem czy coś tylko komplement i nie spamuje po forach , tylko opisuje nie które przykłady ,a chyb opisywać mogę to co widzę i nie wiąże się tylko to z moim doświadczeniem?
Nie mam zamiaru się kłócić z Tobą Samme , tylko pewnych rzeczy nie zrozumiałeś w moich postach , nie wszystko kierowałem do Ciebie , owszem PHP można się nauczyć z googli , ale nie wszystkiego dlatego mówie tu o korepetycjach czy szkoleniach , Jensej nie napisał w jakim stopniu chce się nauczyć PHP dlatego szukał propozycji , ja napisałem ,że książki , korki itd.
Inny mogł napisać jakiś tam poradnik z internetu , chyba to forum jest wolne ^ ^ .

@lares Ty widzisz date w moim profilu? a jeśli masz z tym problem to kończę liceum .

Wszystko doskonale zrozumiałem. Ale widać Ty nie zbyt: przeczytaj sobie teraz wszystkie Twoje posty w tym temacie - jak masz problemy z mózgiem to będziesz mówił że wszystko ok. W przeciwnym wypadku, przyznasz mi racje!
 
Nie , nie przynam Ci racji bo nie nauczysz się perfekcyjnie PHP z googli ^^ proste , nie mam już nic do powiedzenia w tym temacie.

A samme jak byś wszystko zrozumiał to byś zauważył ,że dużo w poprzednich postach nie było kierowane do Ciebie ^^ :D
 
Nie , nie przynam Ci racji bo nie nauczysz się perfekcyjnie PHP z googli ^^ proste , nie mam już nic do powiedzenia w tym temacie.

A samme jak byś wszystko zrozumiał to byś zauważył ,że dużo w poprzednich postach nie było kierowane do Ciebie ^^ :D

Jak masz sprawny mózg, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Człowieku, nie rozmieszaj mnie już: wszystko doskonale zrozumiałem, i nie ma znaczenia do kogo były kierowane. Co jest z Toba? =(
 
Back
Top