• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[PHP] Co polecacie.:)

Zupełnie odeszliście od tematu.

Jensej jak wrócę to wrzucę Ci gdzieś poradniki które mam na dysku będzie tego z 1.5GB więc musisz chwile poczekać aż zuploaduje.

Marcinek gwarantuje Ci że Lares jest dużo bardzie dojrzały od Ciebie.

Trochę dawno mnie tu nie było :)

Jeśli temat zostanie zamknięty przed dodaniem linków to wyśle Ci na pm.
 
Jak masz sprawny mózg, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Człowieku, nie rozmieszaj mnie już: wszystko doskonale zrozumiałem, i nie ma znaczenia do kogo były kierowane. Co jest z Toba? =(

No to kurwa naucz się tej pierdolonej obsługi walca z google skoro masz sprawny mózg ! PRZECIEŻ NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE!
 
No to kurwa naucz się tej pierdolonej obsługi walca z google skoro masz sprawny mózg ! PRZECIEŻ NIC NIE STOI NA PRZESZKODZIE!

Ja pierdole, z każdym postem naprawdę co raz bardziej udowadniasz, że jesteś tępy: Co ma piernik do wiatraka, człowieku ogarnij mózg.

http://pl.wikipedia.org/wiki/PHP
http://pl.wikipedia.org/wiki/Walec

Widzisz podobieństwo? PEWNIE TAK! Bo przecież masz rację zawsze i nigdy nie może być inaczej! Kwestionujesz to tylko wtedy kiedy Ty prosisz o pomoc.
 
Oj Samme odejdź trochę od tego kompa :) ja Ci tylko udowadniam ,że google nie jest takie super i ,że nie wszystko tam jest , ale no kurwa jak jesteś taki głupi to nie zrozumiesz , myślisz ,że wtedy by były szkolenia ,studia , książki do php ? Tak na logigke po co one by były potrzebne skoro da się z google nauczyć?
 
Skoro dla kasy to co z darmowymi studiami , szkoleniami?
No właśnie.

Te, ale z tymi studiami to poleciales, tyle sie tam nauczysz co kot nasral.

Nie ma sensu wydawac pieniedzy na uczenie sie podstaw PHP. A tak btw, jak czegos nie ma w google to to po prostu nie istnieje.
 
Oj Samme odejdź trochę od tego kompa :) ja Ci tylko udowadniam ,że google nie jest takie super i ,że nie wszystko tam jest , ale no kurwa jak jesteś taki głupi to nie zrozumiesz , myślisz ,że wtedy by były szkolenia ,studia , książki do php ? Tak na logigke po co one by były potrzebne skoro da się z google nauczyć?

Nie mów mi co mam robić. Nie musisz mi nic udowadniać bo ja wiem, że mam racje - lepiej przekonaj swój mózg do tego, żeby zaczął pracować. "Tak na logike", ej, ty coś mówisz o logice czy mam problem z oczami?:D
Po co one były? Poczytaj o słowie alternatywa , bo Twój mózg jeszcze tego słowa nie zakodował. Nie dziwie się - nie było okazji ;). I nie nazywaj głupim mnie, skoro Ty w tym temacie zrobiłeś z siebie i głupka i idiotę i tępaka więc o czym mówisz :).

Dalsze Twoje posty w tym temacie będą traktowane jako offtopic (i odpowiednio karane). Wątpię, aby Jensej chciał widzieć takie coś w swoim temacie. Z tobą i tak się nie dogadam, bo jesteś tak tępy że po prostu się nie da. Jeśli chcesz głębszej dyskusji zalecam PM.

#temat

Kurczok wrzuci te poradniki, do tego google i myślę, że będziesz zadowolony.
 
Oj Samme odejdź trochę od tego kompa :) ja Ci tylko udowadniam ,że google nie jest takie super i ,że nie wszystko tam jest , ale no kurwa jak jesteś taki głupi to nie zrozumiesz , myślisz ,że wtedy by były szkolenia ,studia , książki do php ? Tak na logigke po co one by były potrzebne skoro da się z google nauczyć?

Ksiązki = pustaki takie jak ty
Szkolenia = masz kase? wiadomo, że lepiej się nauczysz jak ktoś Ci tłumaczy
studia = na logike

INTERNET? ZNAJDZIESZ WSZYSTKO CO POTRZEBA, JAK NIE GOOGLE TO FORA TYPU DARKWARAZ, GDZIE MASZ EBOOKI DO SCIĄGNIECIA.

Skończ tą popisówe, bo coraz większego debila z siebie robisz.

CYA
 
Co ma walec do programowania?

Nie wiem.

Do marcinka:

Samme said:
Ty w tym temacie zrobiłeś z siebie i głupka i idiotę i tępaka więc o czym mówisz .

To jest logiczne.

Coś ode mnie:

facepalm_implied.jpg


Tzw. czarny humor, dla zdrowo ogarniętych i czających bazę...


@top~
Nie słuchaj tego pierdolenia marcinka, bo daleko nie zajdziesz.
"Płatne korepetycje" ? Ja pierdolę. Chłopcze, o czym Ty mówisz ?
Zacznij od uczenia się podstawowych zagadnień Php, szkolenia to przeżytek ! Wszystko jest na forach, portalach.
Myślę, że jak zaczniesz się tym bardziej interesować to znalezienie jakiekolwiek źródła (Piszesz kluczowe słowo związane z php o którym chcesz się czegoś dowiedzieć w google) nie będzie dla Ciebie problemem.

Tak czy owak, będę się jebał z pana Marcinka długi piątkowy wieczór...
 
Last edited:
mozna to zobrazowac tak:
czytam > rozumiem > czytam dalej > nie rozumiem > google.pl > czytam > umiem
A na lekcji to jest powiedzmy te 10 osob i jest ze ten nie rozumie tamten i tamten a ty siedzisz jak cep i dalej nie rozumiesz o co chodzi. A czasami jest nawet tak ze sam nauczyciel nie umie Ci tego wyjasnic :p
 
Back
Top