• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pieniądze dotpay

Status
Not open for further replies.

dragon1155

New Member
Joined
Mar 5, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Witam, słuchajcie, taki jest problem, że mam odłożone w dotpayu pieniądze za 4 miesiące i ich nie pobrałem, i pytanie mam czy można od razu całą sume pobrać a nie oddzielnie za każdy miesiąc ?
 
Formalnie nie można, jednak możesz się skontaktować z BOK Dotpay.pl i opisać sprawę ... Dlaczego nie pomyślisz, i od razu z takim pytaniem walisz na Otland?
Rusz głową ... przecież szybciej i lepiej byłoby się skontaktować z BOK.
 
Drukujesz z kazdego umowe 2x i rachunek, podpisujesz i wysylasz wszystkie. Ja wysylam co 4-5 miesiecy i jest ok. Tylko czekac trzeba dlugo na wyplate, ale juz koncze w ogole zabawe z premium sms wiec nie bede sie przerzucac na inne hompeje, nie wiem jak to tam wyglada
 
Również miałem podobną sytuacje jak Ty gdy byłem w dotpay. Za wszystkie 8 miesięcy wysłałem im umowy itp i przelali całą kwotę na konto bez żadnego "ALE".
Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top