• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

PINGS READ

Veziv

Veteran OT User
Joined
Jan 21, 2013
Messages
1,355
Reaction score
255
Stop Pinging !!! if u rly wanna ping just msg me and i will delete u acc !!!!!!!!!!!




WE WANNA ALOT OF FUN !
 
I hope that
Xabor/Umit/Lapa/Alex/Swaggie. Will stop pinging.

You had my word 3 times that I won't ping, and I didn't. Now you got my word again.
 
jak on specjalnie tak pierdoli a dobrze wie kto pinguje, serio wierzycie w to co pisze?

gosciu retired byl 2 dni i raczki sobie lamal bo na lunara nie zalogowal i musial szybko wrocic. jestem pewien ze wie kto pinguje i sam kazal to tej osobie robic ale po co maja glosno o tym mowic? to patryk i tyle, xlog
 
Szady pionku co cie kazdy kopie uwal sie na pizde no kazalem go bic? ananass mial pinga bo calar mi napisal i mialem fury rage :) i wyzywalem kzdego to powiedzieli ze maja wyjebane poszli na swoje vt i mu lurowali i go zabili wiec milcz psie
 
flandie nuub
legsc.gif
 
Szady pionku co cie kazdy kopie uwal sie na pizde no kazalem go bic? ananass mial pinga bo calar mi napisal i mialem fury rage :) i wyzywalem kzdego to powiedzieli ze maja wyjebane poszli na swoje vt i mu lurowali i go zabili wiec milcz psie

kopac to cie mogli na osiedlu zajebany harcerzyku bo siedzisz w tym domku i cale dnie w monitorek patrzysz, nic w zyciu kurwo nie osiagniesz bo jestes zwyklym cwelem zyciowym i co na to poradzic? jezeli do ciebie laska przychodzi a ty grasz w tibijke to chyba nie musze nic dodawac, jezeli siedzisz na vt 16h dziennie to nie dziwie sie ze masz ludzi i kopiesz kogos bo cale dnie siedzisz jebany placku, jestes za krotki zeby do mnie 'pionku' mowic bo bym ci raczki polamal za to jakbys mi w oczy to powiedzial wiec zamilcz
 
I hope that
Xabor/Umit/Lapa/Alex/Swaggie. Will stop pinging.

You had my word 3 times that I won't ping, and I didn't. Now you got my word again.


http://speedy*****malware.localhost/4xKDf/UO0002.bmp

http://speedy*****malware.localhost/4xKDf/UO0002.bmp
 
Im 100% sure that Xabor or Umit pinged you.
its was me i had a fury rage same as veziv hahhaha always same as veziv say i was mad sorry go drunk more veziv i hope ur mother die in the hell shes alrdy ded but i dont give a fuck hail maria
 
Back
Top