• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pisanie wszystkimi postaciami.

Diego Art

New Member
Joined
Nov 22, 2013
Messages
13
Reaction score
1
Witam,

Silnik Evolution, 7.92

Mam od niedawna taki problem, jeżeli ktoś posiada wiedzę na ten temat proszę o opinie.

Co jakiś czas jakiś nachalny gracz wchodzi na serwer i ... no właśnie... piszę wszystkimi postaciami!

screena dostałem od gracza. Owe postacie normalnie są używane przez przypadkowe osoby.
http://oi59.tinypic.com/2d9oguo.jpg

Jak to możliwe? Gdzie może być problem? Source odpada bo developer przekonuje że to nie jego sprawka i w kodzie nie ma takiej możliwości.

Stałem raz na drugim końcu mapy i także sama postać mi pisała.
Były też cyrki że ludziom z jednej gildii nagle zaczęły wychodzić postacie poza depo i jeden gracz ich tylko dobijał, no ale tego nie widziałem.

Jakie są możliwości? Jak to możliwe ?

@edit
Czy możliwe że są ukryte jakieś dodatkowe komendy w source? W bazie w rubryce command nie ma nic, tylko access >5 się nagrywa, a ingerowania w source nie mam możliwości. :/
 
Ktoś wbija na mc kilkoma postaciami i używa bota aby pisac wszystkimi na raz, a jesli nie to masz jakieś lewe skrypty. Przeskanuj pliki w poszukiwaniu funkcji doCreatureSay albo selfSay.
 
Back
Top