• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[PixelArt] Atukam72 thread.

Atuki

as Atukam72
Joined
Feb 15, 2010
Messages
9
Reaction score
1
Witam,
chciałbym pokazać wam moje prace. Umieściłem taki sam temat w showoffie, ale wolałbym żeby polacy wypowiadali się, bo nie mam za wami problemów typu "o co mu chodzi?".
I jeszcze jedno: "Grafiki mają prawa autorskie, więc nie próbujcie kopiować itp. itd. moje drogie dzieci, bo i tak wam się nie uda :)"

A jeżeli ktoś potrzebuję jakiś grafik, to mogę mu w tym pomóc, jednak nie za darmo... ale cena do uzgodnienia na pm.

Sezon oceniania otwarty. :)
Potwory:
potworki.png

topielec.png

rqxxwr.bmp

rqxxws.bmp

rqxxsp.bmp

rqxxeq.bmp

Przedmioty:
rqxxap.bmp

rqxqse.bmp

zelazny-m_xpqrwe.bmp

sw2_xpqrwa.bmp

jakis-mie_xenwre.bmp

Ruby-swor_xenwrq.bmp

Galeria-i_nrxnre.PNG

Galeria-i_nrhxsh.PNG

Outfity:
rqxxar.bmp

rqxxan.bmp

rqxxaw.bmp

outciki.png

Ściany i podłogi:
rqxxaa.bmp

rqxxaq.bmp

ciny.png

Obiekty:
gold-szta_npnppp.bmp

Poza tibią:
androhand.png


Concept Arts (nie wszystkie):
JOHN FREEMAN'S WEPON FOR 5 MINUTES

P.S. Wiem wiem, że mam inny nick w temacie i w koncie, ale na polskiej scenie bardziej znany jestem jako Atukam72, więc tak napisałem.
 
Widocznie nie jesteś fanem lego.

Ja nic nie mogę złego powiedzieć o atukamie, tylko to że polecam go jeżeli ktoś potrzebuje pixel arta który naprawdę coś potrafi.

Szakal
Atukam zrobił to głównie przez [TnEt] gdzie dzieci kopiowały jego grafiki, dorysowywały 2 kreseczki i uważali że "wzorowali się na jego grafikach".
Jeżeli ktoś potrafi usunąć te ramki bez strat jakości to potrafi też zrobić własną grafike.
 
To, że ktoś potrafi cracknac program nie znaczy, ze potrafi go napisac :p
 
Sherlock dzięki tobie nie będą się mnie czepiać że nie daję u z kreską na gúrze.

Powiem że grafiki u atukama są bardzo tanie,



sherlock chcesz zrobić skateOTS?
 
sherlock chcesz zrobić skateOTS?

Nie miałem takiego pomysłu, tylko tak rzuciłem o tej deskorolce, a co? ; >

legendary set z mu online????????????

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Tak sobie ciśniesz ten szift i / ? ; d
 
Last edited by a moderator:
#Sherlock
Narazie próbuje zrobić własnego konia, jak mi wyjdzie to pokaże.
 
Back
Top