• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

pma instalacja danej wersji

Murach

Banned User
Joined
Aug 22, 2010
Messages
136
Reaction score
3
Chciałbym zainstalować na linuxie PMA w wersji 3.3.9, jak to zrobić? Po wpisaniu apt-get install phpmyadmin instaluje mi w v automatycznie.

Czy można za pomocą komendy wybrać daną wersję?
 
Zainstaluj sobie to automatycznie, a potem podmień pliki z starszą wersją - to taka najprostsza rada. Choć nie aktualnego oprogramowania (w tym pliku aplikacji internetowej) nie opyla się używać - z racji, że jest nieaktualna :)
 
Zrobiłem sposobem Ralcorala i... działa ;) Dzięki

O to mi chodziło Don, tylko już skończyłem tym starszym sposobem.
 
Sorcia że odświeżam...

Code:
root@vz10959:~# apt-get install phpmyadmin=3.3.9
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
E: Version '3.3.9' for 'phpmyadmin' was not found
root@vz10959:~#

Don, coś źle piszę ?
 
Sorcia że odświeżam...

Code:
root@vz10959:~# apt-get install phpmyadmin=3.3.9
Reading package lists... Done
Building dependency tree
Reading state information... Done
E: Version '3.3.9' for 'phpmyadmin' was not found
root@vz10959:~#

Don, coś źle piszę ?

repozytorium
 
A to w jakiej formie to powinno być ? z " " ?

UBUNTU 10.10 x86
 
Last edited by a moderator:
OMG po kombinuj ja linuxa nie widziałem z pół roku, użyj mózgu i google chyba ta światowa wyszukiwarka nie jest po to żeby się na nią patrzeć.
 
Działa mi na sposobie jednego z użytkowników OTLAND, aby przynieść gotowy pma do katalogu. Lecz po "aktualizacji" o której napisał Don Daniello, są obawy że w jakimś czasie baza mi może pierdyknąć, dlatego wolałbym zrobić to jego sposobem z możliwością wyboru wersji przy instalacji, lecz nie wyszukuje tej wersji. I zapytałem czy jest jakiś inny sposób, na google także szukałem lecz o tym nie ma żadnych sformułowań.

Wyzywając kogoś pokazujesz swój poziom.
 
Back
Top