• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pobieracz z Wrzuty!

Ściągnijcie JDownloader kopiujecie link jakiego kolwiek serwisu hostingowego, on zbiera link i zaczynacie pobieranie ( w przypadku youtube'a mozna wybrac format :p)
:D
 
Dla osób z firefoxem polecam rozszerzenie "DownloadHelper"
Wrzuta + YT + sporo innych stron, znajdziecie to na oficjalnej stronie tej przeglądarki.
 
Ja pierdole, ludzie to mają kompleksy... Albo ja mam.
Co zrobisz szybciej:
* Wejdziesz na zrzute/zwrzute/dwrzute czy chuj wie co, skopiujesz adres, wkleisz, zamuli mozilla i zaczniesz ściągać?
* Zamienisz w adresie sr/f i zaczniesz ściągać?
 
Wtyczka do mózgu:
Code:
funkszyn pobierojzwrzutymjuzyk()
{
szukajwadresie("audio")
jak(znalezles) {
zamień("audio" na "sr/f");
ciśnij(entera);
} jak nie {
szołmeseż("kurffa co jest?!")
}
}
Jak będą błędy przy kompilacji to zaktualizować jądro(a).
 
Code:
<?php
ob_start();
function searchmusic($str) {
	if(strpos($str, "audio")) {
		return str_replace("audio", "sr/f", $str);
	} else if(strpos($str, "film")) {
		return str_replace("film", "sr/f", $str);
	} else if(strpos($str, "obraz")) {
		return str_replace("obraz", "sr/d", $str);
	} else {
		return FALSE;
	}

}
if($_GET['wrzut']) {
	if(searchmusic($_GET['wrzut'])) {
		echo '<p style="text-align: center; font-family: Arial, Tahoma, Verdana, ms-serif; font-size: 10px;">Trwa pobieranie pliku.</p>';
		header("Refresh: 1; url=".searchmusic($_GET[wrzut])."");
	} else {
		echo '<p style="text-align: center; font-family: Arial, Tahoma, Verdana, ms-serif; font-size: 10px;">Plik nie został znaleziony.</p>';
	}
} else {
	echo '<form action="" method="get"><input type="text" name="wrzut" value="link z wrzuty" /> <button type="submit">Download</button></form>';
}
ob_end_flush();
?>

na szybko ;]

Ściąga nawet obrazy (przyda się niektórym dn ;])
 
Back
Top