• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Podstawowe bledy TFSa

Status
Not open for further replies.

zduna

Banned User
Joined
May 3, 2010
Messages
201
Reaction score
0
Ciag dalszy moich problemow.

Serwer pada co 5 minut z powodu
Allocation failed, server out of memory!
Decrease size of your map or compile in a 64-bit mode.

oraz ktos bardzo mocno laguje serwer.

Chcialbym stworzyc liste znaych bledow w TFSie dla mnie i zeby inni mogli zabezpieczyc swoj serwer

Co naprawilem

- Exhausted na komendy
- Exhausted na kupowanie u npc
 
Juz sprawdzam, ale to nie naprawi problemu z brakiem ramu
 
Użyj laatido, jeśli proces tfs zjada powyżej 2gb ramu to ten program zmniejszy to, a jak nie chcesz skompiluj tfsa pod 64 bit to ci obsłuży więcej gb ramu
 
wydaje mi sie ze jest wystarczajaco duzo watkow na otl o bledach w tfs, m.in. istnieje takie narzedzie jak bug tracker, wiec po co jeszcze juz chyba 15 temat z kolei zakladac na PB o bledach w kodzie -.-
 
zaczynaja mnie wpieniac twoje tematy z seri mam wieczny problem
 
a to jeszcze nie koniec

mogę ci dać w miarę stabilnego reva którego byle noob go chociaż ci nie wywali (w necie takiego nie znajdziesz) chociaż może niedługo znajdziesz jak go opublikuje bo mnie już wkurwiacie bo ciągle jakieś serwery padają przez crashe

P.S chcesz to pisz na gg 3647968
 
Last edited:
Lepiej sobie darujcie pomaganie mu, nie umie zrobić sam najprostszych rzeczy a ten jego serwer (Funtera.pl) to kompletna porażka.
Zduna dobrze Ci radzę daruj sobie bo każdy 13 latek wchodzi i klepie na łeb ten serw, przy okazji oszczędzisz spamu na tym forum i pracy modom.
A i odpisz na gg.
/Tomos
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top