• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Podział zasobów systemowych dla danego użytkownika

Lares

Member
Joined
Feb 8, 2010
Messages
315
Reaction score
7
Hej, tak jak w temacie, chciał bym się dowiedzieć jak mogę przydzielić danemu użytkownikowi np 2gb ran i max 50% wykorzystanego procka. Chodzi o to abym konto na którym będę testował serwer nie crashowało głównego otsa bo wiadomo jakiś błąd procek 100% to i główny ots pada.
 
W windzie możesz ustawić koligację procesu, tak aby korzystał tylko z ustalonych rdzeni.. Czy to da efekt, i jak jest na linuksie to nie wiem.
 
Właśnie chodzi o linuxa, sorry że nie sprecyzowałem w 1 poście.
 
Hmm, to najlepszych wyjściem będzie zrobienia vpsa chyba? np. Ispconfig 3
 
Last edited:
Jeśli masz dedyka, to możesz sobie zrobić wirtualizację, czyli postawić serwer VPS i przydzielić temu vpsowi zasoby.
 
Ok poszukam informacji o Ispconfig jak i wirtualizacji, ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
 
Jeśli masz dedyka, to możesz sobie zrobić wirtualizację, czyli postawić serwer VPS i przydzielić temu vpsowi zasoby.

Ok, a powiedz mi o czym ja napisałem?

Lares, poczytaj ogólnie o vpsach, wydaje mi się że lepszego a napewno prostszego rozwiązania nie znajdziesz.
 
Napisałem wyżej że poczytam o tym ponieważ nie do końca wiedziałem o co chodzi i domyślam się że po dość szybkim czasie doszedł bym sam do tego że to co napisaliście jest tym samym (chyba) bo jeszcze nie czytałem. Alę dzięki za sensowne odpowiedzi.
 
Back
Top