• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Podziękowanie

Status
Not open for further replies.

lelson

New Member
Joined
Jan 24, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Cóż, scena polskich otsów zeszła już na psy, dzięki czemu gracze przenoszą się na rl serwery. Z tego miejsca mogę wam tylko podziękować, że sami pomgacie wytępić otsy i pomóc CipSoftowi. Dzięki wam ludzie przerzucają się na rl...

Zapytacie czemu?

Sasir vs reszta świata. Każdy, dosłownie każdy ots warty uwagi jest po trzech dniach rozwalany. Nie chodzi mi tutaj o otsy jak huntera czy wypas, ale o real mapy (które są najlepsze) gdzie można poczuć normalny smak wojny.

Cóż, róbcie tak dalej. Walka o pięniądze trwa. Ale wy sobie nie robicie przysługi tylko niemcom :)
 
kto gra na ots nie przejdzie na real tibie...
bo gra jest zbyt monotonna
 
jestescie pojebani.. jesli juz to tepcie brazoli a nie rodakow.. zalosne kurwa, ale to w koncu tibia -.-
 
Wiesz...
Ja bym wolą aby nie było Rl Map'ek.
Zrobi taki ogar mape:
Ściągnie z Neta, przerobi miasto doda pare efektów i za meicha ma 5tyś.
Najlepiej ogarnąć sobie Customa, usiąść przy nim miech i ma się fajnego ots'a.:)
 
To wlasnie przez rl mapy ktore sa kradzione "scena polskich otsow" zeszla na psy.
 
Ja bym zwalal wine na to ze dzieci wojny take jak Sasir zajmuja sie otsami, to nie piaskownica
 
Wiesz...
Ja bym wolą aby nie było Rl Map'ek.
Zrobi taki ogar mape:
Ściągnie z Neta, przerobi miasto doda pare efektów i za meicha ma 5tyś.
Najlepiej ogarnąć sobie Customa, usiąść przy nim miech i ma się fajnego ots'a.:)

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodzi mi o takich ludzi jak TY, "bo on zarobi tyle i tyle", a niech za przeproszeniem kurwa zarabia ile chce... To jest cena za to, że ja mogę sobie ZA DARMO pograć na otsie i odczuwać przyjemność z wojen tam wynikających.

Właśnie ludzie chcą grać na rl mapach ponieważ oni grają tylko i wyłącznie dla wojen nie dla klimatu... Chcesz klimat to idź na rla...
 
Wiesz...
Ja bym wolą aby nie było Rl Map'ek.
Zrobi taki ogar mape:
Ściągnie z Neta, przerobi miasto doda pare efektów i za meicha ma 5tyś.
Najlepiej ogarnąć sobie Customa, usiąść przy nim miech i ma się fajnego ots'a.:)
wypierdalaj ziomek... a kto odpalił n00b evo i trzepie kase? to też się zalicza do tego.. takich gówien nie powinno być
 
Smak wojny? Chciales powiedziec smak botow. To jest dopiero kleska, botterzy.
 
Pierdolone rl mapy sciagane z neta, za to je tepimy.
 
jestescie pojebani.. jesli juz to tepcie brazoli a nie rodakow.. zalosne kurwa, ale to w koncu tibia -.-

A jak Ci Polak auto ukradnie to nei pójdziesz na policje, bo jest twoim rodakiem? Co Ci Brazylijczycy zawinili? Po prostu nie umiesz się z nimi dogadać i tyle. ;]

@Co do rl map.
Kto grał na Vexorii wie, że moja rl mapa jest w bardzo wielkim stopniu przerobiona więc nie zarzucajcie każdemu takiemu serwerowi, że jest pobrany z neta. Owszem bazowałem na pewnych 3 mapkach, ale od siebie i reszty teamu mapperskiego z Ethanem na czele, dołożyłem prawie 25mb porządnej custom mapki + wiele udoskonaleń i przeróbek tej cipsoftowej. Poza tym nawet nie zdajecie sobie sprawy ile czasu i pracy wymaga dopracowanie takiego serwera.
 
Last edited:
tak przytoczylem brazoli.. auto to jest zupelnie cos innego.. nie zapominajmy o tym, ze to tylko jebana gra -.-
 
Nie czytam postów up ale powiem wam coś. Kiedyś gracze grali na otsach żeby robić questy, expić zdobywac przedmioty dlatego były popularne otsy rpg z własnymi mapami lub low exp z vanilla/evo. Teraz 95% gra tylko po to żeby dojść szybko do jakiegoś teamu i brać udział w wojnie. Walczy się najlepiej na rl mapach, na których szybko wbija się duży lvl i nie ma problemu z kasą. To gracze decydują na jakich otsach chcą grać a wy na siłę chcecie to zmienić i zmuszać do rpg...
 
Pierdolone rl mapy sciagane z neta, za to je tepimy.

Chuju muju latające węże, tępicie bo wam szkoda, że ktoś zarabia a wy nie ;<

@topic

Nie rozumiecie, że niektórzy preferują grę gdzie po wbiciu 160~ lvla można się pobić? Co z tego, że boty, z nim też trzeba potrafić grać... Jeżeli jesteś dobry to z botami po drugiej stronie barykady sobie poradzisz, ale lepiej pojęczeć, nie? Ehh... "prolaczki".

Żeby nie było, nie jestem adminem jakiegoś rozbitego otsa, jestem tylko graczem, który musi zmieniać co 3 - 5 dni serwer bo ten już pada... Zero zabawy.

A wy zamiast skupić się na temacie to wolicie się wyzywać... Ehh, a gadacie ludziom żeby szli na tneta, do dzisiaj myślałem, że tutaj jest większy poziom rozmów...
 
Chuju muju latające węże, tępicie bo wam szkoda, że ktoś zarabia a wy nie ;<

@topic

Nie rozumiecie, że niektórzy preferują grę gdzie po wbiciu 160~ lvla można się pobić? Co z tego, że boty, z nim też trzeba potrafić grać... Jeżeli jesteś dobry to z botami po drugiej stronie barykady sobie poradzisz, ale lepiej pojęczeć, nie? Ehh... "prolaczki".

Żeby nie było, nie jestem adminem jakiegoś rozbitego otsa, jestem tylko graczem, który musi zmieniać co 3 - 5 dni serwer bo ten już pada... Zero zabawy.

A wy zamiast skupić się na temacie to wolicie się wyzywać... Ehh, a gadacie ludziom żeby szli na tneta, do dzisiaj myślałem, że tutaj jest większy poziom rozmów...

Mam to samo, jak już powstanie jakiś server na jakim się fajnie walczy i nie jest aż takim orshabaalem to po kilku dniach pada a po wstaniu ma 50 osób online<_<
 
Mam to samo, jak już powstanie jakiś server na jakim się fajnie walczy i nie jest aż takim orshabaalem to po kilku dniach pada a po wstaniu ma 50 osób online<_<


No ja mam dokładnie to samo :peace: dlatego tibia już mi się znudziła :D
 
To gracze decydują na jakich otsach chcą grać a wy na siłę chcecie to zmienić i zmuszać do rpg...
ja nikogo do niczego nie zmuszam, jedynie mi zal tych neokidow ze marnuja kase na serv padajacy po tygodniu

a serv chce zrobic taki na jakim bym sam gral, pzdr
 
ja nikogo do niczego nie zmuszam, jedynie mi zal tych neokidow ze marnuja kase na serv padajacy po tygodniu

a serv chce zrobic taki na jakim bym sam gral, pzdr

Więc rób to, reklamuj ogólnie akceptowanymi sposobami, zachęcaj ludzi do gry na twoim servie. Ale jeżeli z zazdrości, że u ciebie gra dajmy na to 50 osób a na jakiejś RL mapie 500, będziesz ją pingował/namawiał do tego innych...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top