• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pogoda

kones

...
Joined
Jun 2, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Location
Poland
Jest ładna pogoda. Wypierdalać na dwór. Ja właśnie wychodzę. Do widzenia szanownemu państwu.
 
Bardzo dobra. Na twoim miejscu wypiłbym go na dworzu razem z cola i cytryną.
 
wlasnie na chwile wpadlem do domu z browara i na grilla lece, wiec wam to samo proponuje
 
Gówno nie pogoda. Tydzień temu jeszcze było 33-39 stopni i słońce, a teraz 21 stopni i pada. Zostaje w środku.
 
Co do pogody, to zapodaje fajną stronkę ze zdjęciami satelitarnymi aktualizowanymi co 15 minut :) sat24.com
Pokazuje burze, deszcze itp itd.
 
Mam za maly lvl zeby przejsc przez drzwi mojego domu. Moze kiedys, ale teraz nie dam rady.
 
W 2010 na własne oczy widziałem powódź w Bogatyni. W 2011 wyprowadziłem się 15km od Bogatyni, jeżdżę tam często, bo w sumie mieszkałem tam 15lat, mam tam sporo znajomych. Na szczęście teraz nie było powodzi, bo w 2010 to była tragedia.
 
W 2010 na własne oczy widziałem powódź w Bogatyni. W 2011 wyprowadziłem się 15km od Bogatyni, jeżdżę tam często, bo w sumie mieszkałem tam 15lat, mam tam sporo znajomych. Na szczęście teraz nie było powodzi, bo w 2010 to była tragedia.

twoja trauma się ma nijak do tego tematu

- - - Updated - - -

Złożyłem donos.


#temat

Z tym, że np. cumulonimbusy się potrafią stworzyć w mniej niż 20 minut nawet, więc i tak żadna prognoza nigdy nie da ci 100% pewności
 
Z tym, że np. cumulonimbusy się potrafią stworzyć w mniej niż 20 minut nawet, więc i tak żadna prognoza nigdy nie da ci 100% pewności

ŻADNA prognoza nie da Ci 100% pewności, tym bardziej pogody. Dlatego trzeba korzystać z tego póki jest ładna pogoda :D
 
Back
Top