• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Poi - oil,blood

white91

New Member
Joined
Jun 4, 2008
Messages
136
Reaction score
0
Witam mam problem ponieważ poszukuje skryptu na oil i blood w quescie Pits of Inferno.
Chodzi mi głównie o to żeby trzeba było wylać krew na "grave stone"
a co to oil to żeby trzeba było najpierw wylać go na dźwignie.
Jakieś pomysły ?:)
 
Krótko i sensownie:
Wypierdalaj z RL OTS'em!


Sam nawet kurwa tak prostej rzeczy nie umiesz to wiesz...
 
1. Kto powiedział że ja otsa stawiam ?
2. Nic nie wnosisz do tematu wiec nara

btw jakieś inne pomysły?
 
Ja mam bardzo dobry pomysł a mianowicie napisz sobie sam, to są bardzo proste skrypty więc nie wiem w czym problem.
 
1.White91 jakbys pomyslal poszukalbys na necie w google.pl
2.Tam nie znalazles? Znajdz jakis ots z rl mapa i przeszukaj skrypty.
3 Masz juz ots a nie wiesz jak sprawdzic? Otworz mape i np. kliknij 2x LPM na dzwignie, na ktora masz wylac olej i zobacz action id, pozniej wejdz w data/actions/actions.xml wcisnij CTRL+F wpisz dane action id i znajdziesz docelowy plik. Latwo prosto i przyjemnie.

Pozdrawiam.
 
A ja jestem jak najbardziej za pomyslem, poniewaz jezeli jest poi to nie koniecznie musi byc new RL Mapa.
A jak koles chce zrobic tak jak na rl Tibi to moze szykowac sie jakies ciekawe RPG, ale skryptu i tak Ci nie napisze ;)
 
Ale zazwyczaj są same rl map, więc Zdzisieq tak czy tak ma rację, widać że zależy Ci na 'RPG' :<


Proponuję tak jak ktoś wyżej pisał, ściągnij sobie inny silnik z rl map (Np. Iriana, Melania) i zobacz czy tam działa, jak działa to podmień.
 
1.White91 jakbys pomyslal poszukalbys na necie w google.pl
2.Tam nie znalazles? Znajdz jakis ots z rl mapa i przeszukaj skrypty.
3 Masz juz ots a nie wiesz jak sprawdzic? Otworz mape i np. kliknij 2x LPM na dzwignie, na ktora masz wylac olej i zobacz action id, pozniej wejdz w data/actions/actions.xml wcisnij CTRL+F wpisz dane action id i znajdziesz docelowy plik. Latwo prosto i przyjemnie.

Pozdrawiam.

Ja mam bardzo dobry pomysł a mianowicie napisz sobie sam, to są bardzo proste skrypty więc nie wiem w czym problem.


Dlaczego miałby się meczyć z szukaniem? Lepiej znaleźć jakiegoś jelenia żeby zrobił to za niego...

Tak to jest jak ktoś stawia ots'a nie mając pojęcia jak to wgl działa... :blink:
 
Ja już na oil mam ;) ale z bloodem mam trochę problem.
Ale za niedługo do tego dojdę :D
 
Last edited:
No i?
Po co ten spam, a tak żałosny skrypt który normalnie wykorzystuje 3x if to normalnie hardkorem trzeba być by to napisać...
 
Back
Top