• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pokemon ots-> pomoc

Status
Not open for further replies.
Micki ci zgrał te grafiki musisz jeszcze pierdolić ?
 
kurwa klikasz prawym na obrazek > Zapisz grafike jako... i masz?
 
ale ich trochę jest :)
Dziękuje nie usłyszałem ani reputa.
Tobie się na prawdę opłaca pomagać. -.-
 
ale ich trochę jest :)
Dziękuje nie usłyszałem ani reputa.
Tobie się na prawdę opłaca pomagać. -.-

tak wiem jak się zapisuje obrazk. Miki nie pisz ttuaj bo nie potrzebuje Twojej pomocy.
 
Wszyscy wiemy, że Micki to złośliwy nabijacz postów, ale jak już ci pomógł, to nie narzekaj... A tak wogóle to zgaduję, że twoim następnym problemem będzie hurtowe wrzucanie różowego tła do obrazków i rozłożenie GIF-ów na poszczególne klatki.
 
Zamknęli Ci temat, to na CHUJ zakładasz nowy?

jak jesteś głupi i nie potrafisz czytać to nie wypowiadaj się.
Temat zamkneli bo ja tego chciałem. Prosze o jakieś instrukcje.
 
Last edited:
jak jesteś głupi i nie potrafisz czytać to nie wypowiadaj się.
Temat zamkneli bo ja tego chciałem. Prosze o jakieś instrukcje.

Stul pysk dziecko i uciekaj.
Żeby mieć OTServer, musisz na to zasłużyć.
Praca = Nagroda.
Lenistwo = Pazie Gówno.

FAIL, nic nie dostaniesz za friko.
LAJF :blink:
 
Dokładnie... Sam bym mu zrobił miodzio grafiki, wszystkie z tej wiki przerobiłbym na odpowiednie tło, GIF-y na klatki rozłożył... Ale po co mam to robić za darmo? Zwłaszcza, jak mam własny projekt (a przytłaczająca większość tego forum ma)...
 
Dokładnie... Sam bym mu zrobił miodzio grafiki, wszystkie z tej wiki przerobiłbym na odpowiednie tło, GIF-y na klatki rozłożył... Ale po co mam to robić za darmo? Zwłaszcza, jak mam własny projekt (a przytłaczająca większość tego forum ma)...

ta większość forum ma grafiki, ale nikt nie ma zamiaru się nimi dzielić. :( niestety.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top