• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pokemon Server

tak, zobowiazuje to do zdejcia go zaraz po tym jak zbyt mocno krawat uciska na tetnice :)

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.
Krawat mozna zawsze troche poluzowac, bo przeciez nie musi byc elegancko zawiazany przez caly czas.
Jesli ma Pan jeszcze jakies watpliwosci co do mojej osoby, a zeby bardziej sprecyzowac, tego, kto jest za monitorem, prosze bez wachania pytac.

Pozdrawiam.
 
@up
wahania, HA!

Witam.
Dziekuje Panu za to, iz pomaga Pan poprawic mi moja ortografie, jestem bardzo wdzieczny za wylapanie tego bledu.
Niech Bog to Panu w dzieciach wynagrodzi.

Pozdrawiam.
 
Witam.
Dziekuje Panu za to, iz pomaga Pan poprawic mi moja ortografie, jestem bardzo wdzieczny za wylapanie tego bledu.
Niech Bog to Panu w dzieciach wynagrodzi.

Pozdrawiam.

Jak już jesteś taki elegancki, to nie rób aluzji do homoseksualistów, że nie mogą mieć dzieci :D
 
Osobiście wolałbym iść do Kuli, bo cóż, jakby nie patrzeć- koob to pasożyt z raczej małym, aczkolwiek mniejszym skillem niż wspomniana kulka :p.
 
Pasożyt ? Uwierz - skilla mojego nie znasz.
'Osobiscie' to mu kodujesz (AFAIK) silnik pod to, wiec to proste ze jego bys wybral.
 
@up
same as yours
,a informacje mam od Kuli, ale EOT nie ma sensu spamowac.
 
Panowie po co ta kłutnia ;] i wyzywanie od pasożytów
A co do mapy pracujemy nad mapą
A co do elfa :) po co gadasz takie głupoty ze koob nie ma skilla ;] zdziwił byś się jakiego on ma skila PS: jak nie wiesz to nie gadaj.
 
Panowie po co ta kłutnia ;] i wyzywanie od pasożytów
A co do mapy pracujemy nad mapą
A co do elfa :) po co gadasz takie głupoty ze koob nie ma skilla ;] zdziwił byś się jakiego on ma skila PS: jak nie wiesz to nie gadaj.

lol, koob na drugim koncie?
 
lol, koob na drugim koncie?
Koleżko ty wiesz co piszesz dowiedz się pierw kim jestem a potem pisz bo takie bzdury piszesz ze aż mi się płakać chce znam kooba z 2 lata robię z nim tiberie itp a ty plączesz ze koob na 2 koncie zastanów się parę razy za nim coś napiszesz.
 
Last edited:
Koci nie jest spamerem, a wrecz przeciwnie. Jest to bardzo wartosciowy osobnik, ktoremu wiele zawdzieczamy. Jego obecnosc bardzo dobrze wplywa na nasze nastroje.

Dziekuje.

Nikt go nie zrozumial tak jak powinien :)

To ze wplywa na nasze nastroje znaczy ze wszyscy sobie z niego jaja robia a my mamy ubaw po pachy :)
 
Ja mogę pomóc.
Nie znam się w 100% na skryptach ale coś tam umiem...
GG 18665940
 
Rozwiąż równanie:

Nemaneth + Sherlok
_______________________= 2
chuj + chuj * 2

Nemaneth + sherlok = 2(chuj + 2chuj)
Nemaneth + Sherlok = 6 chuj

chuj = (Nemaneth + Sherlok)/6


Macie po 3 fjutki.
 
Back
Top