• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Polaky

Status
Not open for further replies.
@Ródółf
pf :s, a czemu nick se zmieniles? teraz jak go czytam to mam przeczucie ze jakis gay sie na mnie czai spod kaloryfera..

@up
Ty to ten oryginalny scorpioon z otfanspl (kiedy istnial xd) i torg?
 
@Up
Tak :S
Z otfans.pl, otsy.pl, iots.pl, torga (chociaż tam nic nie piszę od lat xd), tibia.net.pl, ots-s i innych <lol> xd
 
o_O zawsze byles wszedzie jednym z najwiekszych spammerow xD
 
@Up
Dobra weź mnie nie denerwuj ^^
Jak widzę znasz mnie tylko z otfans.pl gdzie miałem najwięcej postów ze wszystkich i dlatego jestem spamer? Gdybym był spamerem miałbym bana za spam, a skoro go nie miałem to może dlatego, że właśnie pisałem dużo postów ale na temat? Z czego wiele pomagających innym osobom, żal -.-
na torgu mam z 50 postów, na iotsie byłem super moderatorem i nie miałem najwięcej postów, na otsy.pl jestem super moderatorem i nie mam tam jakoś opinii spamera, więc byłbym Ci wdzięczny jeśli nie będziesz się wypowiadał na mój temat jeśli mnie nie znasz...
 
Last edited:
njemtsy som be bo nje bylo fri itens w ab a ja tszekauem ; /
 
Kórdfa madź ódżcie sję pizać bo karlin fam nie pomorze<zelxd>
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top