• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[Poland][8.54]Redo RPG World 24/7 server in France

Stop bumping!

It's 24 hour bumps

1440 minutes!

Don't even respond to this post, just read and interpret!
 
W konkursie redots do wygrania :
apple_ipod_nano_video_silver.jpg

Wiecej na RedoOTS - Latest News
 
Otóż, w poszukiwaniu nowych inspiracji mapperskich, trafiłem na to "coś", z miejsca powiem, że przydałoby się spolszczenie sign'ów, oraz dodanie trochę 'śmieci' na ziemi - tj, kamyczki-sryczki i inne śmieci, 'lekkie' respy bardzo fajnie rozmieszczone - nie daleko, nie blisko od miasta, co daje widok na RPGots, natomiast wkurwiło mnie to, że gra tam aktualnie -
19:44 9 player(s) online:
19:44 Elite Mistic [11], Royal Shooter [11], Pathfinder [46], Tupac [22], Law [36], Riko From Otland [19], Eodnait [122],
19:44 Givera [104], Pixon [116].

Poruszając jeszcze kwestie mapy, zauważyłem tam kawałek mapy (gobliny) skopiowanej od sasirowskiej kurwy z Otlandu (każdy wie o kogo chodzi).

Nie wiedzieć czemu, GoD Magic sę do mnie tpnął, i spytał, czy podoba mi się OTS, powiedziałem szczerze, skromna mapa, za mało szczegółów/drobiazgów na mapie, co daje wgląd na resztę rzeczy na serverze - biega.

Natomiast wracając do GoD Magic'a - przyjazny człowiek, widać, że zależy mu na zabawie - nie na kasie, jak teraz większość hosterów chce robić z OT serwerami, w tych czasach, robiąc server-rpg TRACI się graczy.


Kwestia questów - spodobały mi się low questy - 500 mino leathers, natomiast z drugiej strony - addon itemy będą chuja warte - do zmiany, wg mnie.


Heja, na prośbę Magic'a.
 
Ots Super,atmosfera jeszce lepsza,miła załoga OTS.Czego chcieć więcej ;]
Tego nie da się opisać sam sprawdz wbijaj już dziś .
Pozdrawiam Scepta. =D
 
Back
Top