• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[POLAND]Eloth.net v2 8.54-8.57 RPG RL MAP FRIDAY 18.06.2010 18.00 CET

1# Delete Stamina refiller
2# Increase cost of cash in sms shop
3# BAN VEZIV's IP AND ALL OF HIS ACCOUNTS
4# Turn server off after 5min.
5# transfer earned money from kid's sms shop to bank account of hosters of devias.net
6# everyone will play at devias becouse of perfect Balancing everything
7# You are nob.
8# You Are like Copy Machine
9# You have no idea about server rates, balance systems, Smsshop and others
10# F**K YOU!!! X_x and ur S*ity 100% COPIED SERVER
 
@triamera
Jak nie chcesz by twoj ots byl totalnym niewypalem to skasuj z sms shopa cchociaz cc(kasa) i addon items i jak juz zbierasz nnp. ja na tego golfa 4 czy tam 3 to zostaw reszte i nie dodawaj zadnych gowien typu frag remover stamina refiller bo kurwa nawet na trabanta nie zarobisz bo nie przyjda tu ludzie..
Exp wedlug mnie teraz good i all ale tylko bys trzezwo myslal i posluchal tego co tu mowia niektorzy np. ja, mogiq
 
najlepiej dodaj donate expy od veziwa zarobisz na dobra audice albo jeszcze non pvp rune i logaut rune, nie zaszkodzilby tez exp ring 100% wiecej expa ostatnio jeszcze widzialem god wandy na elothu jeszcze ich nie ma:( wiesz to ze robisz maly exp nie znaczy ze twoj ots jest rpg, rpg jest tylko devias i classictibia.com ale juz nie ma ogarnietych teamow ktore by tam graly same zbieraniny ktorych wymaganiem jest sms shop i nazwa eloth haha
i denerwuje mnie te nobskie tlumaczenie oo my tam nie idziemy bo tam 100 osob online, jak wejdziecie wy bedzie 150, wejdziecie wy wejda inni, wejda inni wejda nastepni i sie nazbiera ludzi. gadacie tak a tak naprawde nie idziecie bo maly exp i bez sms shopa jak dla mnie to jest zalosne siedza na vt gadaja oo orsh otsy ja to bym chcial jakis dobry ots, ots wychodzi a oni o za malo ludzi online...
 
Back
Top