• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Polish board dla polaków?

Xadrian

Active Member
Joined
Feb 24, 2008
Messages
905
Reaction score
26
Location
Poland, Stalowa Wola
Co sądzicie o tym, aby Polish Board na otlandzie zamienić w miejsce z kilkoma działami (pytania, skrypty, mappinng, dział ogólny)? Obecnie można stwierdzić, że nie ma dobrego polskiego forum na którym każdy polak mógł by coś od siebie zaprezentować.

Oprócz naszej zgody oczywiście musiało by zostać przekonanie Talaturena aby ten dział tak podzielił, oraz przyznał dodatkowych modków ;)

W każdym razie, co na razie o takim pomyśle myślicie? Sondy nie daje, argumenty i odpowiedzi za/przeciw w temacie.

Pozdrawiam, Xadrian
 
idzcie do szkoly, a kiedy nauczycie sie angielskiego, mozecie wrocic
 
That's a 'no' from me.

Nie mowcie, ze nie ma takich forow - jest tnp, otsoft i masa innych miejsc. Zrobilby sie tu taki sam bajzel. Noobki przyjda tam, gdzie beda za darmo pisac skrypty ("pomuszcie mi napisac taki scrypt") i rozwiazywac ich problemy ("Blont: Cannot connect to the database.").

Jak ktos nie zna angielskiego to niech sie za to nie zabiera na powaznie. Lepiej nich postawi sobie otsika na XML, pogra z kumplami z osiedla na expie 9999, zrobi sobie pare mpa i bedzie mial zabawe. Pozniej gracze pisza "GOD, ale zrob save'a przed restartem" albo "GM, teleportniesz mnie do depo, bo mi sie nie chce isc?". Wnioski wyciagnijcie sami.
 
That's a 'no' from me.

Nie mowcie, ze nie ma takich forow - jest tnp, otsoft i masa innych miejsc. Zrobilby sie tu taki sam bajzel. Noobki przyjda tam, gdzie beda za darmo pisac skrypty ("pomuszcie mi napisac taki scrypt") i rozwiazywac ich problemy ("Blont: Cannot connect to the database.").

Jak ktos nie zna angielskiego to niech sie za to nie zabiera na powaznie. Lepiej nich postawi sobie otsika na XML, pogra z kumplami z osiedla na expie 9999, zrobi sobie pare mpa i bedzie mial zabawe. Pozniej gracze pisza "GOD, ale zrob save'a przed restartem" albo "GM, teleportniesz mnie do depo, bo mi sie nie chce isc?". Wnioski wyciagnijcie sami.

Dziękuję za jedyny (na razie?), normalny, nie ignorancki komentarz przeciw :thumbup:
 
Był już kiedyś podobny wątek, i w tym odpowiem tak samo. Polish Board, to dział do luźnych wypowiedzi w języku Polskim, jako iż jest to forum Angielskojęzyczne NIE MA SENSU robić osobnych działów dla Polaczków - ułomnych dzieciaczków... który nie potrafią Angielskiego.

Brazylijczycy również nie znają dobrze Angielskiego, ale mimo wszystko nie składają tak głupich propozycji - tak, głupich bo inaczej tej propozycji nazwać nie mogę.

A nawet jeśli Polish Board, miałby już takie pod-działy, wtedy ludzie z Szwecji, Niemczech, Portugalii i innych mieli by prawo domagać się tego samego. I jak wtedy by to wyglądało? Jak forum dla ułomnych *_*.

Już lepszym pomysłem byłoby zrobienie osobnych subdomen podpiętych pod otland.net, tj. pl.otland.net, se.otland.net, de.otland.net, itd. Lecz nawet ten pomysł jest wyjątkowo skretyniały. :ninja:
 
A nawet jeśli Polish Board, miałby już takie pod-działy, wtedy ludzie z Szwecji, Niemczech, Portugalii i innych mieli by prawo domagać się tego samego. I jak wtedy by to wyglądało? Jak forum dla ułomnych *_*.

Nawet jeżeliby chcieli to trzeba wziąć pod uwagę fakt iż to właśnie polacy najbardziej podbijają liczbę odwiedzin tego forum.

Talaturen said:
30% of our visitors are from Poland, and there is no other country with higher or similar visitor percentage at OtLand

Mimo wszystko pomysł nie jest zbyt dobry bo ten dział to tylko dodatek dla polskiej społeczności do pogawędek i nie ma co robić działów z pomocą dla polaczków :peace:
 
Back
Top