• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Polska-Ukraina

szatan1x

Professional Lua
Joined
May 10, 2011
Messages
803
Reaction score
27
Location
Poland
Witam,
Jaki wynik obstawiacie i kto zdobędzie bramki ?


Ja obstawiam 2-1 Dla Polski :)
 
Haha... To jeszcze w tym kraju są tacy ludzie? Fan realu i do tego jeszcze wierzy w zwycięstwo Polskiej reprezentacji ;] Dobre dobre... :D
 
Zajebisty meczyk -.- przed 10'tą minutą wpadły dwa gole do naszej bramki a potem to z znajomymi już załamani oglądaliśmy więc idzie tylko pogratulować...
 
734340_488164791239032_594234220_n.jpg



Co tu mówić, dali dupy ;/

401262_551107508262167_210319190_n.png
 
Haha... To jeszcze w tym kraju są tacy ludzie? Fan realu i do tego jeszcze wierzy w zwycięstwo Polskiej reprezentacji ;] Dobre dobre... :D

mieli duże szanse na wygraną, co potwierdza bramka z podajże 18 minuty? czy jakoś tak i parę innych sytuacji

obrona zjebała, Boruc nie bronił jakoś wybitnie, ale nie jego wina.. no może przy jednej z bramek bo mógł trochę lepiej się ustawić..

po za tym zawsze jest tak, że najmniejsze pieski najgłośniej szczekają i sami wgl nie umieją grać. ale pierwsi do negatywnego osądzania naszej reprezentacji..

ci co takie kwejki czy demoty robią to takie typowe fejsbukowce co łapią zadyszkę po przebiegnięciu 100 metrów



#

co do skoków to od dawna w nich mamy sukcesy i oglądam je od małego
 
@Iranimes raczej ogladasz te skoki z 'malym' w reku

I pm Xagul but he dont answer me ; (

fuckers everywhere ;( and i stuck ;[ boooored...

08:34 A dwarf loses 373 hitpoints due to your attack. and after 3min 394 crit + 150 by crossbow at 21lv its op sorry mates at 35mlv 30 mage hit hmm 180 by beam? and it hit in ONE LINE!!

before crash i ks grimm's minotaurs xd

@edit and masturabitng while see my 3xx hits ;>


Po twoich postach można wywnioskowac, że ty
z małym w ręku expasz na otsach bijonc dwarfy z aksa rzepy mjec golta na plejt seda
 
mieli duże szanse na wygraną, co potwierdza bramka z podajże 18 minuty? czy jakoś tak i parę innych sytuacji

obrona zjebała, Boruc nie bronił jakoś wybitnie, ale nie jego wina.. no może przy jednej z bramek bo mógł trochę lepiej się ustawić..

po za tym zawsze jest tak, że najmniejsze pieski najgłośniej szczekają i sami wgl nie umieją grać. ale pierwsi do negatywnego osądzania naszej reprezentacji..

ci co takie kwejki czy demoty robią to takie typowe fejsbukowce co łapią zadyszkę po przebiegnięciu 100 metrów



#

co do skoków to od dawna w nich mamy sukcesy i oglądam je od małego
Byly to prawda,potem odszedl malysz i 0 wygranaych dopiero od 2 tyg(?) zyla i stoch cisna ostro
 
mieli duże szanse na wygraną, co potwierdza bramka z podajże 18 minuty? czy jakoś tak i parę innych sytuacji

obrona zjebała, Boruc nie bronił jakoś wybitnie, ale nie jego wina.. no może przy jednej z bramek bo mógł trochę lepiej się ustawić..

po za tym zawsze jest tak, że najmniejsze pieski najgłośniej szczekają i sami wgl nie umieją grać. ale pierwsi do negatywnego osądzania naszej reprezentacji..

ci co takie kwejki czy demoty robią to takie typowe fejsbukowce co łapią zadyszkę po przebiegnięciu 100 metrów



#

co do skoków to od dawna w nich mamy sukcesy i oglądam je od małego

Chyba zapomniałeś o jednej rzeczy. Ich pracą jest grać dobrze i wygrywać... To tak jakbyś mnie zatrudnił do programowania czegoś, płacił mi 3 miliony rocznie a ja nawet bym jednego programu dla Ciebie nie napisał... Albo dałbym ci program niedokończony.... Jednak ty byś cały czas mi płacił...
 
Chyba zapomniałeś o jednej rzeczy. Ich pracą jest grać dobrze i wygrywać... To tak jakbyś mnie zatrudnił do programowania czegoś, płacił mi 3 miliony rocznie a ja nawet bym jednego programu dla Ciebie nie napisał... Albo dałbym ci program niedokończony.... Jednak ty byś cały czas mi płacił...

za grę w reprezentcji nie dostają jakiegoś mega hajsu tyl;ko za grę w klubie, a obczaj jak grają w klubie i ile zarabiają./ Do tego FIFA płaci w chuj kasy klubom za to, ze ich zawoldnik bierze udzial w turnieju fifa ;]

posklejaj z 20 piłkarzy zgrany skład, budując reprezentacje od nowa (tzn, nie piłkarzy ale styl gry)

do tego widać, że trener też chuj ma do powiedzienia bo i tak nie liczy się jak sie zgra w druzynie tylko nazwisko ;s

ta obrona chuja warta, już lepsza byłaby zgrana obrona z jednego polskiego klubu... ale by był dym, że nie wystawiono w składzie tych z lepszych lig ;s
 
Back
Top