• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Polski utwór na euro2012..co myslicie?

oby ten koniec świata był wcześniej bo się będą pięknie z nas śmiać :/
 
w związku z wyborem tego zacnego utworu jako hymn na euro 2012, które odbędzie się w tym jakże cudownym kraju, mogę dodać tylko tyle:
64609-mozg-rozjebany.gif


dać emerytom komórki i później wysyłają smsy... ten kraj coraz bardziej się kompromituje, jak nie przez rząd to przez idiotów którzy w tym kraju mieszkają...
pozdro
 
Jest zajebisty. Co by nie wybrali to by wam nie pasowało. Haters gonna hate.
 
Już lepsze to, niż żeby jakiś MEZO nam napierdalał na EURO bo wtedy to już w ogóle by była siara =d
 
Beznadziejny, jak dla mnie - jednak nie martwię się tym, co sobie o nas pomyślą i Wy też nie powinniście, obcokrajowcy już dawno mają wyrobione zdanie na temat naszego kraju, więc wątpię że cokolwiek ich zaskoczy. Wieś i tyle. Poza tym, mało obchodzi mnie to całe euro, bo bardziej lubię koszykówkę ;d.

Wolicie to? :D
http://www.youtube.com/watch?v=peP5xQJ1JLQ
 
Last edited:
weźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź koko koko euro spoko ? > koko koko ( jak jakas wieś z kurami ) spoko ? pfff.. nic lepszego nie umieli wymyslic -.- durnieta wieś
 
Lepsza wersja :D
[video=youtube;NkEXjBnKNgA]http://www.youtube.com/watch?v=NkEXjBnKNgA&feature=related[/video]
 
[video=youtube_share;MDOuXwkIgeo]http://youtu.be/MDOuXwkIgeo[/video]

Jeśli chodzi o wykonanie Jarzębinek.. piosenka oprócz jednego zjebanego rymu, który wywołuje u mnie odruch wymiotny sama w sobie jest zajebista. Rytmiczna, melodyjna, skoczna i przede wszystkim łatwa do zapamiętania. Fakt faktem słowo "koko" nijak ma się do piłki nożnej, no ale to samo rzec można o waka waka.
Natomiast to, co Was (i zresztą mnie też) w koko żenuje to świadomość, że śpiewa to banda obwiązanych chustami babć, które nawet nie zdążyły się przebrać po odejściu od kuchni, a nie grupka zgrabnych, wytapetowanych, cycatych blondynek z jędrnymi, podkreślonymi pośladkami na wierzchu.
Swoją drogą piosenka wygrała przez jeden wielki prank mistrzów trollowania- hail.

Osobiście wolę koko niż to, co zaprezentowała Ukraina, choć mają teledysk i jest on swoją drogą fajny mimo widocznej propagandy i dofinansowań ukraińskiego rządu:

Hymn Euro 2012 - UKRAINA - YouTube


Mimo kontrowersji najlepiej w moich oczach wypada pomysł skośnookich z Hong Kongu :D

футбол.flv - YouTube

...niestety filmik nie zdobył sympatii w Europie, a zwłaszcza w Polsce, gdzie polaczkowanie (zwłaszcza mózgojebnych mediów) doprowadziło do odebrania tego jako największej obrazy, a wręcz zbrodni!.. Szkoda, bo ja w tym filmiku widzę masę pozytywów, jakim jest chociażby przedstawienie nas jako kraju walczącego o niekończącej się determinacji, a to, że ktoś na drugim końcu świata nas respektuje powinno tylko cieszyć. No ale jak to przystało na Polskę, standardowo ze wszystkich scenariuszy, bo przecież my story bro to tylko jedna z możliwych myśli przewodnich, trzeba było wybrać ten najgorszy i pokazać arogancko środkowy palec chińczykom. Ba, niektórzy nawet wtrącają trzy grosze pt. "pęka stadion jak i drogi budowane przez chińczyków" co tylko świadczy o ograniczeniu umysłowym, ponieważ autostrady w Polsce budował nikt inny, jak polscy podwykonawcy z polskimi pracownikami, heh.



nie mogę wstawić więcej, niż jeden film, dlatego zamieszczam linki...
 
ej elf, a wiesz, że oni, te robole na autostradzie dostali premie?xd za wykonanie nie wykonanej roboty :X

i tak myślę, że koko już lepsze od ukraińskiego

ale mi osobiście najbardziej się podobał ten utwór z "Stadion oszalał! Meksykańska fala! Czyste szaleństwo - od Morza do Podhala" zajebiste xd

Dlaczego koko wygrało? Bo było za dużo innych propozycji, Polacy głosowali różnie i głosy rozłożyły się równomiernie, ale..
na koko głosowali wszyscy znajomych tych babć, a pewnie miały tych znajomych duuuużo + napewno paru trolli wysłało na koko no i też jest możliwe (bo czasem też tak się dzieje) że zostało to ustawione.. Ostatnio trochę się mówiło o zespole z Mazowsza, że nie ma jak grać bo kasy nie ma itp. i że INNE zespoły ludowe też nie mają co grać... więc może... ale to już takie pierdolenie jak ze Smoleńskiem, chociaż już to bardziej prawdopodobne niż wysuwana brzoza czy sztuczna mgła xd

wgl jest jakaś afera z tą piosenką koko bo te babcie chyba sprzedały prawa do jakiejś reklamy, a używały jakiegoś tam ludowego czy innego podkładu XD

w sumie to fakt, jakby te babcie miały po 20 lat i fajne ciało to by wszystko było spoko xd
 
mi tam się hymn euro 2012 podoba :) taki swojski klimat ma, coby nie mówić bardzo pocieszny i rytmiczny utwór a o to w tym chodzi :)
 
Back
Top