• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc Data (Euforia)

patryk1008920

New Member
Joined
May 1, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Witam posiadam datę (Euforia.net) mam taki problem że nie działają mi wszystkie Items proszę o pomoc.
Dla osoby która mi pomoże przewiduje nagrodzę.
Pozdrawiam

Może ktoś z was miał taki sam problem z datą Eufori że niektóre itemy nie działały.

Jeśli wiesz co mam zrobić proszę pisać Priv!
 
Last edited:
A więc oczekujesz od nas umiejętności jasnowidzenia, abyśmy przewidzieli jakie błędy z przedmiotami Ci wyskakują?
 
Po prostu połowy itemków nie ma w items.xml, a nonsens jest ich dodawanie pojedyńczo. Więc myślałem że ktoś miał taki problem jak ja.
 
Po prostu połowy itemków nie ma w items.xml, a nonsens jest ich dodawanie pojedyńczo. Więc myślałem że ktoś miał taki problem jak ja.

Nom, bo musiałbyś coś zrobić sam :(. Pewnie, że lepiej dostać gotowe i robić na tym hajs.
 
Ja nie chce dostac gotowca.... Ja po prostu nie wiem jakich itemkow dokladnie nie ma. Te co widziałem to wiem ale ile ich może byc??
 
zrób pętelke takom fajnom ziooom

Lua:
function SeminariSzukaczNiePodpisanychItemow(a, b)
log_tbl = {}
nasz_log = "Na twoim serverze brakuje nazw itemow do itemow o id: {"
for i=a, b do
    if not(getItemNameById(i) ~= nil) then
          print('Brak itemu o id: '.. i ..'')
        nasz_log = nasz_log .. ", ".. i ..""
        table.insert(log_tbl, i)
     end
end
print(nasz_log)
return log_tbl
end
 
bo nie umiesz pomyśleć i nawet gotowca wkleić w odpowiednie miejsce? np. w globalevent onStartup albo pod komendę ? np. /znajdzitemy
 
co nie działa? pokaż gdzie to wkleiłeś i jak, bo pewnie nawet nie przeczytałeś skryptu i nie postarałeś się go zrozumieć

a - od, któreg id ma szukać
b - do, którego id ma szukać
 
function SeminariSzukaczNiePodpisanychItemow(1, 11211)
log_tbl = {}
nasz_log = "Na twoim serverze brakuje nazw itemow do itemow o id: {"
for i=1, 11211 do
if not(getItemNameById(i) ~= nil) then
print('Brak itemu o id: '.. i ..'')
nasz_log = nasz_log .. ", ".. i ..""
table.insert(log_tbl, i)
end
end
print(nasz_log)
return log_tbl
end





<talkaction log="yes" words="/znajdz" access="5" event="script" value="znajdz.lua"/>
 
co za dysmózg no nie wierzę i ty masz stawić ots'a lol

to jest custom funkcja, że tak powiem i po co wszędzie zastąpiłeś a i b ? dysmózgia naprawdę

tą funkcję sobie jebnij np. do liba i zostaw w niej a i b

i potem zrób funkcje talkactiona

onSay bla bla

SeminariSzukaczNiePodpisanychItemow(x, y)

zrób w onSayu rozbijanie paramu na 2 części byś potem mógł użyć komendy /znajdz 1, 555555555
 
Back
Top