• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc dla powodzian.

@up
To właśnie jest pieprzony socjalizm.

Socjalizm ssie jajca. Glosujmy dalej na popis nic sie nie zmieni. Wszyscy pseudoliberalowie, a jak dojda to wladzy to wychodzi socjalizm kurwa.
 
15% idzie na jakąś zjebaną sektę.

Pierdolicie Panie, z tego co pamietam jak juz to 10% i kuzwa nawet jesli wosp sie tymi 10% nachapa to co, zle?;
Nawet jakby z tych 100% kasy 1/4 brali to I TAK BY BYLO DOBRZE.
A wiecie czemu? Bo panstwo sie jakos kuzwa do zakupu tego sprzetu nie pcha
;
 
Pierdolicie Panie, z tego co pamietam jak juz to 10% i kuzwa nawet jesli wosp sie tymi 10% nachapa to co, zle?;
Nawet jakby z tych 100% kasy 1/4 brali to I TAK BY BYLO DOBRZE.
A wiecie czemu? Bo panstwo sie jakos kuzwa do zakupu tego sprzetu nie pcha
;

Wolę dać na Caritas/PCK, gdzie dadzą 100% sumy. Może to dlatego, że sam jestem wierzący i nie chcę wspierać jakiś dziwactw.
 
Wolę dać na Caritas/PCK, gdzie dadzą 100% sumy. Może to dlatego, że sam jestem wierzący i nie chcę wspierać jakiś dziwactw.

Caritas/PCK nie mają obowiązku złożenia dokładnego rozliczenia ze swoich zbiórek, tak więc szczerze wątpie ze 100% trafia tam gdzie ma trafić;)
 
Wolę dać na Caritas/PCK, gdzie dadzą 100% sumy. Może to dlatego, że sam jestem wierzący i nie chcę wspierać jakiś dziwactw.

No to mało jeszcze wiesz o Caritasie :)
Co do tej właśnie spółki, nigdy nie będę dawał na ich cele, gdyż widziałem na własne oczy niemiłą scenkę :)
A co do PCK to nie wiem, dlatego się nie udzielę :-(
 
Wysyłajcie smsy! niektórzy stracili komputery, a w raz z nim dostęp do Tibii, passy które mieli zapisane na pulpicie w notatniku i swoje super skrypty
to tylko 2zł 44gr.

Ja nie wyślę bo nie mam kasy i nie wysyłam esów na OTSy, no chyba że... kończy mi się ważność konta
 
szczerze?
mam znajomego co robi w caritasie i nie raz torby z jedzeniem nosi do domu...
 
Back
Top