• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc - Gdzie reklamować ots zeby grało chociaż 50 ludzi.

ja mogę napisać skrypt, na pobieranie OTSów z paru list i system rekomendacji, a wy zbierzcie grono, które będzie je oceniało i się zrobi stronę z dodatkową rekomendacją. easy xd

To zróbmy listę nową z takimi bajerami i będziemy rządzić kogo zbanować a kogo nie itp... ;d
 
Wszystko git zajebiście, ale największy problem to reklama, każdy przyzwyczajony do xinna listy no ale w sumie jak by zrobić według oceny to może, może.
 
Jeżeli ktoś ma pomysł na reklamę to nie jest aż takie trudne. Osobiście mam patent na dojście do wielu wielu graczy bez wkładu $.
 
Jeżeli ktoś ma pomysł na reklamę to nie jest aż takie trudne. Osobiście mam patent na dojście do wielu wielu graczy bez wkładu $.
"Każdy kto wbije 500 lvl dostanie nagie zdjęcia mojej siostry" taki patent? xx d
 
Pewnie będzie dawał pro fixy na exhausted

Wiele osób nie jest w stanie przekompilować jądra systemu, dlatego też nie obchodzi się bez wielu zmian w c+. Wątpie abyś znalazł lepszy sposób. W każdym bądź razie moje fixy zabezpieczały a nie przeszkadzały.
Co do tego jak dotrzeć do dużej ilości graczy za free - wystarczy umiejętność samodzielnego myślenia i troche kreatywności.
 
Wiele osób nie jest w stanie przekompilować jądra systemu, dlatego też nie obchodzi się bez wielu zmian w c+. Wątpie abyś znalazł lepszy sposób. W każdym bądź razie moje fixy zabezpieczały a nie przeszkadzały.
Co do tego jak dotrzeć do dużej ilości graczy za free - wystarczy umiejętność samodzielnego myślenia i troche kreatywności.


Wszystko OK, tylko nie pisz "moje" bo doskonale obaj o tym wiemy, że ich nie robiłeś.
 
W jednym pomógł mi koob.
#Down
Widocznie słabo mnie zrozumiałeś.
 
Last edited:
Wiele osób nie jest w stanie przekompilować jądra systemu
Ta umiejętność ma się daleko od programowania :S kompilacja zawsze będzie kompilacja, i do tego nie trzeba znać się na programowaniu
 
Spróbuj na serwisach związanych z otsem lub tam gdzie ludzie wstawiają camy z Tibii.
 
Wszystko OK, tylko nie pisz "moje" bo doskonale obaj o tym wiemy, że ich nie robiłeś.

Dear Donaj
Jeżeli ktoś używa "czegoś" przez xx czas to nabiera do tego własności.
Jeżeli ktoś coś kupił to też ma do tego własność.
i może napisać moje :)
 
Zależy, moje to może w kontekście, że jest w posiadaniu, ale już nie może, w kontekście, że ich jest autorem jeśli faktycznie nie jest. Jeśli jednak jest autorem, lub w dużej części jest to owoc jego pracy, to może się podpisywać, że to jego w sensie, że je zrobił.
 
Dear Donaj
Jeżeli ktoś używa "czegoś" przez xx czas to nabiera do tego własności.
Jeżeli ktoś coś kupił to też ma do tego własność.
i może napisać moje :)
"Panie władzo, jakie piractwo, ja mam te 60TB filmów i empetrójek od dawno dawna, są moje..."
 
Dear Donaj
Jeżeli ktoś używa "czegoś" przez xx czas to nabiera do tego własności.
Jeżeli ktoś coś kupił to też ma do tego własność.
i może napisać moje :)

Wprawdzie prawo nr. 1 wyklucza prawo nr. 2, ale...
Więc wystarczy spełnić tylko jeden warunek? Ty, bo teraz nie wiem, a chętnie skorzystałbym z tego prawa:
Jak podpierdolę komuś telewizor, będę go używał przez xx czasu, to będzie on mój?
 
Back
Top