• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc w silniku za $$ dla kogos kto sie zna (C++)

Shanksera

New Member
Joined
Sep 23, 2008
Messages
379
Reaction score
1
Ferrus nie chce jakos pomoc wiec spytam sie kogos tutaj.Wiec sciagnalem Aveste sobie i mam taki blad w runach,np. ze runa gfb powinna miec 2 strzaly a ma 4 (wszystko ustawione na "Charges=2") w spells.xml i items.xml),mimo to dalej tak jest nie pokazuje wogole Ile runa ma strzalow po kliknieciu tylko.
You see great fireball rune.It weights 1.20 oz.

Moge zaplacic jesli ktos pomoze.

@EDIT

Dobra strzaly w runach naprawione teraz tylko nie pokazuje strzalow w runie eg."It has 5 charges left".
 
Last edited:
Nie chodzi mi o to zeby NPC sprzedawal runy 5 strzalowe ,problem zaczyna sie wtedy kiedy sam zrobie rune.
 
O ile się nie mylę w spells.xml poszukaj:
Code:
conjureCount="4"
i zmień na co chcesz. Bo wartości które zmieniasz dotyczą raczej runy tworzonej przez /i ...

Co do drugiego problemu nie rozumiem go za bardzo.
 
Czytaj 1 post.

Chyba mowilem ze wszystkow spells.xml i items.xml dobrze dzialalo wsczesniej przed zmieniem distro.I rune robie uzywajac blank runy.
 
Mam propozycje ale wpierw musze zobaczyc ze dziala (moze ktos mi pokazac na swoim serwie ze dziala)(AVESTA).
 
Back
Top