• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc w skrypcie na punkty

Ja pierdole... bo się nie da... Może noob przestanie prosić o gotowca
 
Ok niech ma kawauek:
Code:
local scores = {}
for _, noob in ipairs(getPlayersOnline()) do
	table.insert(scores, {cid = noob, points = getPlayerStorageValue(noob, 666)})
end

Teraz sortnij sobie tabele i pobierz 5. Pozniej skonstruuj z tego wiadomosc i ją broadcastnij, ok?
 
Dobra ale co mi po kawałku? to tak jakbyś kupywał samochód tylko z karoseria -.-
edit. dobra nieważne ... jak niepotraficie tego to nie chociaż bym prosił o skrypt co npc wymiemia za punkty na itemy czy doświedczenie jeżeli jest możliwość zrobienia takiego skryptu... :D

Albo może dzwi na punkty że trzeba np. 100 punktów żeby otworzyć te dzwi .. da się tak?
 
Last edited:
Ok niech ma kawauek:
Code:
local scores = {}
for _, noob in ipairs(getPlayersOnline()) do
	table.insert(scores, {cid = noob, points = getPlayerStorageValue(noob, 666)})
end

Teraz sortnij sobie tabele i pobierz 5. Pozniej skonstruuj z tego wiadomosc i ją broadcastnij, ok?

przecież to będzie wyświetlało tylko top z online, a przypuszczam, ze jemu chodzi o ogólny top.
 
przecież to będzie wyświetlało tylko top z online, a przypuszczam, ze jemu chodzi o ogólny top.

Nie wspominał nic jak ma być czy online, czy top ogólnie.

Dobra ale co mi po kawałku? to tak jakbyś kupywał samochód tylko z karoseria -.-
edit. dobra nieważne ... jak niepotraficie tego to nie chociaż bym prosił o skrypt co npc wymiemia za punkty na itemy czy doświedczenie jeżeli jest możliwość zrobienia takiego skryptu... :D

Albo może dzwi na punkty że trzeba np. 100 punktów żeby otworzyć te dzwi .. da się tak?

Ale za samochód sie płaci.
Zazwyczaj po 10 stronach spamu, wspólnymi siłami sklejamy jakiś skrypt, cierpliwości.
 
1) Odpowiednie zapytanie do bazy danych.
1.5) Deklaracja zmiennej zawierającej np. "Top:"
2) Pętla dodająca do tejże zmiennej zfetchowane dane każdego row'a (rekordu).
3) Wyświetlenie doBroadcast

Dalej radź sobie sam, ewentualnie rzucasz groszem i dostajesz gotowca...
 
Nom :D
Tak jak wcześniej pisałem
Potrzebuje
TOP Pointer:
1) xxx
2) xxx
3) xxx
4) xxx
5) xxx

Co 15 minut pokazuje na czerwono 5 osob co maja najwiecej punktów z twojego skryptu
 
Dzisiaj jestem zajęty jutro spróbuje napisać.
(polecam użyć połączenia z bazą danych)
 
Back
Top