• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc w wyborze telefonu

Status
Not open for further replies.

experienced

Intermediate OT User
Joined
Jan 13, 2011
Messages
418
Reaction score
102
Location
Poland
Wiem że większość userów zamule i wkurze ale chciałbym od was jakiejś porady w wyborze telefonu.
Budżet do 1000zł, bo nie wiem już sie motam Xperi cały alfabet jedna ma to to znowu nie ma tamtego, Galaxy'ki to mi nawet w dżinsy nie wejdą
Nie wiem może znacie coś konkretnego co mieści się do kieszeni i parametry dobry aparacik kamera ju noł łotaj min obojętnie jaka marka telefonu
 
Od stycznia mam Xperię T i sobie chwalę. Co do aparatu, to myślę, że 13 Mpx Cię zadowoli, a szumu może być więcej niż w takim SGS4, ale w porównaniu z konkurencją na tym progu cenowym wypada imho bardzo dobrze. Awaryjność bliska zeru, od momentu jak sflashowałem sobie debrandowany soft, nie zwiesił mi się ani razu (soft zmieniałem tylko dlatego, że orange przez pół roku nie poradziło sobie z przygotowaniem swojej wersji droida 4.1.2 z dorzuconymi tapetkami i wygaszaczem). Telefon do najnowszych nie należy, ale dzięki temu cena jest już w miarę optymalna, a i wszędzie łatwo znaleźć wsparcie jeżeli ma się z nim jakieś problemy. Duży wybór ROMów i poradników dotyczących np. rootowania (zarówno na polskich forach jak i na xda-dev). Pozostaje jeszcze kwestia rozmiarów telefonu. Może wydawać się spory, ale mi osobiście mieści się spokojnie do każdej pary spodni jakie posiadam. Na początku też obawiałem się rozmiarów i szukałem jakiegoś mniejszego smartphone'a, ale teraz byłbym skłonny kupić nawet kilka milimetrów większy telefon, bo przeglądając internet czy grając w jakieś RTSy wygoda towarzysząca posiadaniu dużego ekranu jest nieoceniona (przy okazji T-tka nie ma przycisków fizycznych na froncie przez co podczas korzystania z aplikacji na pełnym ekranie np. oglądając filmy, wykorzystywany jest praktycznie cały wyświetlacz, bo przyciski się chowają).
 
Zainteresowałeś mnie tą xperia T obczajam go cena nowego na allegro no 1000 z hakiem ale zobaczymy ;d
 
Galaxy Ace 2 + aktualizacja do JB 4.1.2 i jest to, co ma być. W dżinsy wejdzie, nie przekroczysz budżetu, polecam.
 
Galaxy Ace 2 + aktualizacja do JB 4.1.2 i jest to, co ma być. W dżinsy wejdzie, nie przekroczysz budżetu, polecam.

No fajny telefonik wszystko pięknie już bym go nawet wziął ale dowiedziałem się że nie ma zooma w aparacie o.o i dupa

Ale podobno w JB 4.1.2 jest dodany zoom
 
Last edited:
No fajny telefonik wszystko pięknie już bym go nawet wziął ale dowiedziałem się że nie ma zooma w aparacie o.o i dupa
W Android 2.2 nie było tej opcji jednak po aktualizacji a opcja już się pojawiła :) Masz słabe info.
 
A ja polecę od siebie chińczyka, za 1000zł dorwiesz na prawdę super furę :) Sam w maju tego roku kupiłem za 600zł Lenovo a820:
•proc MediaTek 4x1.2ghz,
•1gb ram,
•aparat 8mpix,
•android 4.1.2 jest dużo romów także jest w czym wybierać,
•4gb pamięci wewnętrznej,
•bateria 2000mAh - trzyma 2-3 dni
•wyświetlacz 4,5'

Co tu dużo będę pisał:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lenovo/a820/

Najnowsze gierki śmigają bez problemu, w AnTuTu benchmark ~13000pkt

Jedyne czego mi brakuje w tym tel to diody LED (latarka <3) + dioda powiadomień (przyzwyczajenie z motki defy :p)

Telefon na prawdę solidnie wykonany, nie jest to jakaś podróba Lenovo tylko oryginał. Telefon wbrew pozorom wytrzymały, spadł mi kilka razy z wysokości 1-1,5m i na prawdę podnosiłem go kilka razy z przekonaniem że wyświetlacz będzie rozsypany a mimo to tel w całości!

btw. jakbyś był zainteresowany mogę na pw podesłać info gdzie kupić najtaniej, oraz gdzie uzyskać wsparcie w tym tel, ewentualnie rozejrzeć się za innymi chińczykami i poczytać o nich opinie :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top