• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Pomoc z przerobieniem klienta

pawlo6540

New Member
Joined
Dec 31, 2016
Messages
18
Reaction score
0
Witam, przez ostatnie 2 tygodnie pogrywam sobie na kasterii, ostatnio jakis streamer / youtuber zamiescil link do przerobionego klienta, przez ktorego mozna odpalic elfbota (8.54), wszystko dziala, lecz co chwile mam debugi, wie ktos jaka moze byc tego przeczyna? Wiem, ze da sie przerobic klienta, zeby te debugi ustapily, ale kompletnie sie na tym nie znam. Probowalem, uzywac poradnikow, ktore ktos wczesniej zamiescil na tej stronie i paru innych, lecz nic nie dzialalo.
PS: jesli ktos moglby przerobic tego klienta dla mnie, jestem sklonny zaplacic :) Zalezy mi na tym, i wiem ze jest to mozliwe, poniewaz sa ludzie, ktorzy uzywaja tego bota na codzien, a przez to powoli trace checi do gry. Myslalem, ze ich zabezpieczenia pozbeda sie botow, ale jednak to nie wystracza :/
 
Back
Top